Bosch Akumulátorové pracovní svítilna GLI 18V-5000 Professional, solo
Kód: 06019P5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Skvělé osvětlení pracovních prostorů s 80 LED diodami, 3 úrovněmi intenzity a svítivostí až 5000 lumenů
- Kompaktní design se silným magnetem, 5/8“ závitem na stativ a kovovým háčkem pro všestranné umístění
- Odolnost vůči stříkající vodě a prachu díky stupni krytí IP 54 a robustnímu krytu akumulátoru
Bosch PRO GLI 18V-5000 Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GLI 18V-5000 Professional ti poskytuje vynikající osvětlení pracovní oblasti. 80 diod LED s 3 úrovněmi jasu lze nastavit až na 5000 lumenů. Kompaktní design svítilny se silným magnetem, 5/8“ závitem na stativ a kovovými háčky poskytne maximální všestrannost. Jeho plynule nastavitelná hlava svítilny se 135° sklonem pomáhá přinést světlo do každého koutu, zatímco ovládání jedním tlačítkem zajišťuje snadné používání. Disponuje odolností vůči stříkající vodě a prachu díky stupni krytí IP 54 a robustnímu krytu akumulátoru. Disponuje uživatelským rozhraním s indikací intenzity a indikátorem úrovně nabití.
Bosch PRO GLI 18V-5000 Professional spolehlivě osvětlí středně velké až velké pracovní prostory. Kompatibilní s Profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019P5100
0 601 9P5 100
0.601.9P5.100
EAN
4053423347401
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílenská svítidla |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423347401 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Svetelný tok: | 5 000 lm |
| Počet úrovní jasu: | 3 |
| Celkový svetelný tok - 1. stupeň: | 1 000 lm |
| Celkový svetelný tok - 2. stupeň: | 2 500 lm |
| Celkový svetelný tok - 3. stupeň: | 5 000 lm |
| Max. menovitý príkon: | 43 W |
| Trvanie svietenia, cca: | 25 min/Ah |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,8 kg |
Bosch GLI18V-5000 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
