Bosch Stativ na osvětlení GLT 300-40 Professional
Kód: 06188000MT
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Osvětlení z výšky až 3 m pro snížení oslnění a méně stínů
- Rychlé a jednoduché nastavení za méně než 15 sekund
- Kompaktní a lehký pro snadnou přepravu a pohodlné skladování
- Speciálně vhodný pro svítilny se závitem na stativ 5/8"
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLT 300-40 Professional: Podrobnější informace
Bosch GLT 300-40 Professional lépe osvětlí váš pracovní prostor z výšky až 3 m. Tím se snižuje riziko oslepení a vzniká méně stínů. Pomocí několika jednoduchých kroků můžete toto osvětlení pracoviště nastavit za méně než 15 sekund a osvětlit tak každý tmavý kout. Hliníkový stativ Bosch se dá kompaktně složit a s hmotností pouze 4 kg se velmi snadno přepravuje a skladuje.
Stativ Bosch GLT 300-40 Professional umožní zvednout světlo Bosch pro osvětlení pracoviště až do výšky 3 m. Funguje s aktuálními 18V světly Bosch na pracoviště s průchozím otvorem se závitem 5/8", jako jsou GLI 18V-1900, GLI 18V-2200 C, GLI 18V-4000 C a GLI 18V-10000 C. Nožičky jsou pogumované, takže nehrozí riziko poškrábání citlivých povrchů.
Objednací číslo Bosch
06188000MT
0 618 800 0MT
0.618.800.0MT
EAN
4053423247411
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stativy |
|---|---|
| EAN: | 4053423247411 |
| Balení: | karton |
| Závit: | 5/8" |
| Pracovná výška, max.: | 300 cm |
| Pracovná výška, min.: | 121 cm |
| Rozsah náklonu, pribl.: | 0 ° |
| Zložená výška: | 118 cm |
| Nosnosť, max.: | 10 kg |
| Závit statívu: | M10 |
| Segmenty nohy statívu: | 1-segmentový |
| Typ nôh: | Guma |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť cca: | 4 kg |
| Rozmery náradia (dĺžka): | 1220 mm |
| Rozmery náradia (šírka): | 155 mm |
| Rozmery náradia (výška): | 155 mm |
Bosch GLT 300-40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
