Bosch Akumulátorová úhlová bruska X-LOCK GWX 18V-15 SC, 2x aku
Kód: 06019H6501
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GWX 18V-15 SC Professional
2 Li-Ion akumulátory ProCORE 8,0 Ah
Rychlonabíječka
Ochranný kryt, 1605510365
Přídavná rukojeť Vibration Control, 2602025171
1/1 vložka do L-BOXX, nářadí a nabíječka
Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody
Profesionální výkon: Vysoce výkonný bezkartáčový motor BITURBO srovnatelný s výkonem 1500W síťové brusky
Plně optimalizováno pro ProCORE18V akumulátory
Extrémně robustní stroj s dlouhou životností
Uživatelské rozhraní
Bezpečnost a ochrana: Bruska je vybavena bezpečnostními systémy jako zastavení stroje při zablokování a pádu KickBack & Drop Control, rychlobrzdou X Brake, ochranou proti nechtěnému spuštění Restart Protection a předvolbou rychlosti Speed Selection
Systém rychlé výměny příslušenství X-LOCK a nastavení ochranného krytu bez nástrojů
18V Flexible Power System: Plně kompatibilní se všemi akumulátory 18V Professional
Plné využití max. energie s akumulátory ProCORE18V
Konektivita
Počet stupňů rychlosti lze zvýšit až na 6 úrovní, každou hodnotu úrovně rychlosti lze upravit
Výborná ergonomie: Stejná velikost a délka úchopu jako GWX 18V-10
O 10% menší a lehčí ve srovnání s DeWalt DCG414
Vylepšený vypínač Uživatelské rozhraní zobrazuje:
Přehřívání
Stav baterie
Úroveň rychlosti
Ovládací prvek
Stav nářadí Funkce:
Inteligentní brzdový systém
Nastavení otáček
Bezkartáčový motor
KickBack Control: ochrana proti zpětnému rázu
Ochrana před opětovným spuštěním
Drop control: vypnutí po pádu na zem
Antivibrační rukojeť
Měkký start
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Upínání X-LOCK - jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky
X-LOCK je nový 2-dílný systém rychlé výměny příslušenství u úhlové brusky jediným zacvaknutím
Rozhraní hlavy úhlové brusky a příslušenství ve tvaru X umožňuje snadné uchycení
Světová novinka od Bosch Professional
Upnutí nástroje - stačí zatáhnout za páčku a jednoduše odmontovat příslušenství
Extra praktické: Snadná výměna příslušenství eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče. Až 5x rychlejší výměna ve srovnání s běžnými systémy
Žádná upínací matice, která by komplikovala práci s úhlovou bruskou. Lze brousit naplocho a nikdy nedochází k poškrábání povrchu
Extra komplexní: Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které si poradí se všemi úkoly
Kompatibilní: Téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji jistě provedete každou práci
Extra spolehlivé: Příslušenství vyžadující správný směr, jako diamantové kotouče, nelze nasadit nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK
Aktivní odezva po zacvaknutí: Slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, kdy je příslušenství pevně připojené k nářadí, a tak můžete začít s klidem pracovat. Žádná překontrola není nutná
Objednací číslo Bosch
06019H6501
0 601 9H6 501
0.601.9H6.501
EAN
3165140964579
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140964579 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 3.400 – 11.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,3 kg |
BITURBO Brushless: Uhlová brúska GWX 18V-15 SC
Bosch Professional uhlové brúsky GWS 18V-15 SC, GWX 18V-15 SC a GWS 17-125 S
Bosch Professional: Rezanie betónu s odsávaním prachu
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
