Bosch Úhlová bruska X-LOCK GWX 17-125 S
Kód: 06017D2300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasadzovací ochranný kryt pro řezání kovů 2608000756, Prachový filtr 2607432053, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon, vysoká zatížitelnost a vylepšená ochrana proti prachu v nasávacích otvorech vzduchu na zadní straně nářadí
- Výkonný motor třídy 1 700 W a výrazně menší rukojeť, funkce KickBack Control, Restart Protection, boční rukojeť Vibration Control poskytující vyšší ochranu uživatele
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWX 17-125 S Professional: Podrobnější informace
GWX 17-125 S Professional zajišťuje vysoký výkon, odolnost vůči přetížení a vylepšenou ochranu proti prachu díky průduchům na zadní straně nářadí s odnímatelným prachovým filtrem pro maximální produktivitu. Úhlová bruska s výkonným 1 700 W motorem díky své výrazně menší rukojeti zaručuje větší pohodlí při práci s kovem. Pro lepší ochranu uživatele je vybavena funkcemi KickBack Control (ochrana proti zpětnému rázu), Restart Protection (ochrana proti nechtěnému spuštění) a postranní rukojetí s Vibration Control (snížení hodnoty vibrací) a rychloupínacím systémem X-LOCK pro pohodlnou výměnu nástrojů. Malá úhlová bruska se vyznačuje funkcemi Constant Speed (konstantní elektronika), Soft Start (plynulý rozběh motoru) a Overload Protection (ochrana proti přetížení).
Objednávací číslo Bosch
06017D2300
0 601 7D2 300
0.601.7D2.300
EAN
4059952576749
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576749 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.500 min-1 |
| Výkon: | 1.010 W |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
