Bosch Úhlová bruska GWS 14-125 S v kufru
Kód: 06017D0101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť Vibration Control 2608900000, Ochranný kryt 1605510365, Nasaditelný ochranný kryt pro řezání kovů 2608000757, Kolíkový klíč 1607950043, Upínací příruba 1605703099, Upínací matice 1603340040, Kotouč NENÍ součástí dodávky, Balení kufr na přenášení 1605438182
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální produktivita díky robustnímu motoru třídy 1 400 W
- Nový koncept chlazení motoru s vylepšeným přímým chlazením
- Vynikající ergonomie a nejmenší rukojeť v třídě elektrického nářadí 1 400 W – 1 700 W zaručují mnohem vyšší komfort při práci a menší únavu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Výjimečně malý obvod rukojeti poskytuje nejlepší ergonomii ve své třídě
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové vycpávky na rukojetích
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami: Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Konstantní elektronika
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Omezení rozběhového proudu
- Vypnutí při zpětném rázu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 14-125 S Professional: Podrobnější informace
Maximální produktivita díky vyššímu výkonu a vyšší robustnosti, lepší ochrana proti prachu a nastavení otáček – proto je úhlová bruska od Bosch GWS 14-125 S Professional tak extrémně efektivním nářadím. Výrazně menší rukojeť poskytuje mnohem vyšší komfort při práci. Funkce KickBack Control, Restart Protection a boční rukojeť Vibration Control zaručují vyšší ochranu uživatele. Nabízí také funkce konstantních otáček, regulace otáček, plynulého spouštění a ochrany proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
06017D0101
0 601 7D0 101
0.601.7D0.101
EAN
4059952576480
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576480 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 - 11.500 min-1 |
| Výkon: | 830 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Dĺžka: | 327 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Výška: | 108 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
