Bosch Úhlová bruska GWS 750, 115 mm
Kód: 0601394000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací příruba, Upínací matice, Ochranný kryt, Pomocná rukojeť, Kolíkový klíč, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký úběrový výkon, vysoká odolnost proti přetížení
- Skvělé ovládání a snadná manipulace
- Zdokonalené chlazení motoru pro dlouhodobou práci
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Ochrana před opätovným spuštěním
Modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 750 Professional: Podrobnější informace
Malá úhlová bruska Bosch GWS 750 Professional nabízí výkonný motor a optimální ovládání nářadí. Její výkonný 750W motor zajišťuje rychlý postup práce. Tato malá úhlová bruska nabízí optimální ovládání nářadí s jejím snadným vedením. Její ergonomie zajišťuje dokonalé výsledky práce s různými materiály. Úhlová bruska byla navržena pro řezání a broušení kovu, dlaždic a zdiva. GWS 750 Professional má také ochranný kryt a ochranu proti opětovnému spuštění. Má velkou odolnost proti přetížení.
Objednací číslo Bosch
0601394000
0 601 394 000
0.601.394.000
EAN
3165140823326
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140823326 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 380 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka závitu brúsneho vretena: | 22 mm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 270 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Malá uhlová brúska Bosch GWS 750 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
