Bosch Akumulátorová úhlová bruska UniversalGrind 18V-75, 115 mm, solo
Kód: 06033E5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, přídavná rukojeť, rychlonastavitelný ochranný kryt, balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Výkonný motor pro řezání a broušení kovu nebo kamene
- Funkce plynulého rozběhu a rychle nastavitelný kryt pro plynulou práci
- Ergonomická konstrukce a štíhlé tělo pro komfortní práci
- Ideální pro broušení, řezání nebo kartáčování kovu, kamene, betonu a dlaždic
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
- Brzdový systém
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Pomalý rozběh
- Rukojeť vpravo nebo vlevo
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Praktická akumulátorová úhlová bruska Bosch UniversalGrind 18V-75 s optimální ovladatelností pro rozmanité práce kategorie DIY.
Praktická akumulátorová úhlová bruska Bosch UniversalGrind 18V-75 má výkonný motor pro středně velké práce a zaručuje rychlý postup. Ergonomická konstrukce, nízká hmotnost, štíhlé tělo a kompaktní rozměry umožňují práci bez únavy. Funkce plynulého rozběhu a rychle nastavitelný kryt zaručují plynulé používání nářadí. Toto nářadí je vhodné pro obrušování, řezání a kartáčování kovu, kamene, betonových bloků a dlaždic. Je také součástí aliance POWER FOR ALL ALLIANCE, takže tento akumulátor třídy 18 V lze použít k napájení rozmanitého nářadí různých značek.
Objednávací číslo Bosch
06033E5000
0 603 3E5 000
0.603.3E5.000
EAN
4053423237214
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423237214 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 12.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 315 mm |
| Šírka: | 144 mm |
| Výška: | 121 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Akumulátorová úhlová bruska UniversalGrind 18V-75
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
