Bosch Vodicí lišta FSN 440 X
Kód: 1600A02V36
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Přesné a snadné úhlové řezání v rozsahu −60° až +60° a řezání délky 440 mm při 90°
- Flexibilní připojení se snadno nasune na okružní pilu GX
- Robustní ochrana díky ochraně proti vytrhávání třísek a bezpečný, neklouzavý adhezivní povlak
- Zaručuje lepší upevnění vodicí lišty na obrobek
- Zabraňuje vytrhávání materiálu z řezu a zaručuje lepší kvalitu řezu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systémové příslušenství
Hodí se pro
GKS 18V-57-2 GX Professional
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch FSN 440 X Professional: Podrobnější informace
Tesaři, pokladači střech nebo montéři stěnových konstrukcí potřebují nářadí, které za všech okolností zaručuje přesné úhlové řezání. Naše vodicí lišta pro příčné řezání Bosch Professional FSN 440 X je ideální pro úhlové řezání v rozsahu −60° až +60°. Snadné nastavení úhlů a možnost řezání materiálu délky 440 mm při 90°. Tato flexibilní vodicí lišta pro příčné řezání je kompatibilní s okružní pilou GX a snadno se zasune na své místo. Spolehněte se na životnost této vodicí lišty s odolnou ochranou proti vytrhávání třísek. A obrobek je navíc chráněn bezpečným, neklouzavým adhezivním povlakem lišty. Toto je ideální vodicí lišta pro příčné řezání dřevěných nebo dřevokompozitních materiálů, trámů, okenních zárubní, malých desek podlahových materiálů, stropů a lišt, stěnových konstrukcí a mnohem více. Lze ji používat i pro řezání izolace na míru.
Objednávací číslo Bosch
1600A02V36
1 600 A02 V36
1.600.A02.V36
EAN
4053423256956
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Systém vodiacich koľajníc |
|---|---|
| EAN: | 4053423256956 |
| Délka: | 783 mm |
| Kompatibilita s vodící kolejničkou: | ano |
| Max. délka řezu pod úhlem 90°: | 440 mm |
| Šírka: | 228 mm |
| Výška: | 49 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
