Bosch Přímá bruska GGS 30 LPS Professional
Kód: 06012B5220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština s maticí 1619P21168, Klíč 1619P21169, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Navrženo pro bezpečné používání s vypínačem PROtection Switch, funkcí KickBack Control, plynulým rozběhem a ochranou proti opětovnému spuštění
- Jednoduše a komfortně – výměna příslušenství pouze s jediným klíčem
- Rychlé a efektivní nářadí díky výkonnému motoru třídy 750 W
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Vynikající ochrana uživatele Ochranný vypínač po jeho uvolnění okamžitě vypne stroj
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky aretaci vřetena
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Ochrana proti opětovnému rozběhu Zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 30 LPS Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte výkonnou přímou brusku s vysokou ochranou uživatele, GGS 30 LPS je tím správným nářadím. Toto nářadí je s ohledem na bezpečnost vybaveno vypínačem PROtection, funkcemi KickBack Control, plynulým rozběhem a ochranou proti opětovnému spuštění. Výměna příslušenství je navíc rychlá a snadná a stačí na ni jen jediný klíč. Práci lze dokončit velmi rychle díky výkonnému a mimořádně účinnému motoru nářadí třídy 750 W.
Bosch GGS 30 LPS Professional je vysokovýkonná přímá bruska pro broušení a leštění kovu.
Objednací číslo Bosch
06012B5220
0 601 2B5 220
0.601.2B5.220
EAN
4053423304749
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423304749 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Výkon: | 400 W |
| Menovité otáčky: | 33.000 min-1 |
| Rozsah nastavenia otáčok: | 7.000 – 33.000 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 17 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 15 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Max. svetlý rozmer stopky L0: | 10 mm |
| Max. dĺžka upínacej stopky: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Spínač: | Spínač PROtection |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
