Bosch Akumulátorová pásová pila GCB 18V-127, solo
Kód: 06012B7000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1x pilový pás CB 4418 do pásové pily 18 TPI, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká produktivita: Výkonný bezuhlíkový motor pro vysoký výkon
- Vysoký řezný výkon: Řezná kapacita 127 x 127 mm
- Jednoduchost: Výměna pilového pásu bez použití dalšího nářadí
- Ochrana zdraví a uživatele: Rezy téměř bez jisker do kovu s nízkými vibracemi
- Tlačítko blokování zapnutí pro zamezení nechtěného zapnutí nářadí
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Kovový ochranný kryt
- Vysoký komfort při řezání: Spínač s regulací pro různé režimy rychlosti od 30 do 115 m/min, což umožňuje skvělou kontrolu a všestrannost pro různé řezné aplikace
- Vedení materiálu a plynulý chod pilového pásu pro přesnější a čistší řezy
- LED pracovní světlo pro osvětlení řezné plochy
- Konstantní elektronika pro zamezení poklesu výkonu a rychlosti
- Ochrana proti přetížení
- Závěsný hák
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06012B7000
0 601 2B7 000
0.601.2B7.000
EAN
4059952617138
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové pásové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952617138 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Rýchlosť pílového pásu: | 30–115 m/min |
| Rozmery pílových listov: | 1140 x 12,4 x 0,5 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 6,45 kg |
| Max. hĺbka rezu: | 127 mm |
| Dĺžka: | 530 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
