Bosch Příklepová vrtačka UniversalImpact 800
Kód: 0603131120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2609256D93, Hloubkový doraz 2603001019, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Řada Universal třídy příklepových vrtaček
- Inovativní funkce Bosch Kickback Control – integrovaný snímač v případě zablokování vypne stroj a postará se tak o zvýšenou ochranu uživatele
- Silný vrtací výkon pro výjimečnou všestrannost. S výkonným 800 W motorem a novým příklepovým mechanismem budete mít na každý úkol po ruce vždy správné nářadí – na všechny materiály, dokonce i na beton
- Vynikající výsledky díky konstantní elektronice Bosch: Automatické udržování otáček na konstantní úrovni i při zátěži
- Bosch Speed-Preselection: Elektronická předvolba a ovládání otáček pomocí nastavovacího kolečka a tlačítkového spínače – pro jemné dávkování výkonu a práci přizpůsobenou konkrétnímu materiálu, například při navrtávání hladkých povrchů, jakož i při zašroubovávání šroubů
- Rychloupínací sklíčidlo s funkcí Bosch Auto-Lock pro maximálně rychlou a snadnou výměnu nástrojů
- Pravoběžný/levoběžný chod: Ideální i pro šroubování
- Díky kompatibilitě s Bosch Drill Assistant umožňuje ještě přesnější práci: Jednoduché určení hloubky vrtání a práce bez prachu (k dispozici jako volitelné příslušenství)
- Přídavná rukojeť s funkcí Anti-Slip: Tvarový styk zabrání sklouznutí přídavné rukojeti z upínacího krku
- Rychloupínací sklíčidlo
- Bosch Auto-Lock
- Předvolba otáček
- Konstantní elektronika Bosch
- 2,5 m kabel
- Pravo-/levoběžný chod
- Regulační elektronika Bosch
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Použití: šroubování/vrtání/příklepové vrtání
- Bosch Kickback Control
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Výkonná příklepová vrtačka Bosch UniversalImpact 800 s funkcí KickBack Control – perfektní pro velké projekty
Příklepová vrtačka Bosch UniversalImpact 800 je perfektní pro rychlé a bezpečné dokončení velkých projektů. Vybavená funkcí KickBack Control, která zastavuje nářadí při zaseknutí vrtáku. Rychloupínací sklíčidlo Autolock umožňuje rychlou výměnu vrtáků jednou rukou. Funkce Bosch Speed Preselection umožňuje přesnou předvolbu otáček vrtání, která dodává správné otáčky pro daný materiál a funkce Constant Speed automaticky reguluje otáčky tak, aby byly konstantní bez ohledu na zátěž. Výkonný 800 W motor a robustní sklíčidlo zaručují rychlé výsledky ve zdivu, dřevě, měkkém betonu a kovech, umožňuje hluboké vrtání ve zdivu do 14 mm a ve dřevě do 30 mm.
Objednací číslo Bosch
0603131120
0 603 131 120
0.603.131.120
EAN
3165140840835
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140840835 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Výkon: | 560 W |
| Menovitý krútiaci moment: | 1,45 Nm |
| Moment zvratu podľa normy EN 60745: | 19 Nm |
| Voľnobežné otáčky: | 50 – 3.100 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 45.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie skľučovadlo |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 12 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 14 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva: | 14 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 5 mm |
UniversalImpact 800 / AdvancedImpact 900
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
