Bosch Jednorychlostní příklepová vrtačka GSB 600
Kód: 06011A0320
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Sklíčidlo s ozubeným věncem, Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vyšší efektivita díky robustnímu a vylepšenému motoru třídy 600 W
- Lepší fixace díky doplňkovým žebrováním
- Delší životnost díky vylepšeným uhlíkům a vysokokvalitní konstrukci
- Jednoduché a přesné ovládání otáček díky nastavitelné rychlosti otáček
- Pravý/levý chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Dvě vrstvy izolačního materiálu obklopující části pod napětím nebo vyztužená izolace. Nevyžaduje připojení k elektrickému uzemnění (zástrčce)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 600 Professional: Podrobnější informace
GSB 600 Professional má robustní a výkonný vylepšený motor třídy 600 W, který pomáhá šetřit energii a velmi rychle dokončit práci. Toto nářadí poskytuje vynikající výkon a vyšší toleranci při vysokém zatížení. Příklepová vrtačka kategorie 13 mm nabízí dlouhou životnost díky vylepšeným uhlíkům a vysokokvalitní konstrukci. Doplňková žebra umožňují lepší upevnění přídavné rukojeti, aby se předešlo zranění zápěstí. Tato příklepová vrtačka je všestranná a její hlavní oblasti použití je vrtání do zdiva, kovu a dřeva, lze ji však použít i pro vrtání jádrovým vrtákem a šroubování do kovu a dřevěných desek.
Objednací číslo Bosch
06011A0320
0 601 1A0 320
0.601.1A0.320
EAN
4053423240283
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423240283 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 3.000 min-1 |
| Výkon: | 300 W |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Menovitý krútiaci moment: | 1,4 Nm |
| Priemer stopky vretena: | 43 mm |
| Upínací rozsah: | 1,5 – 13 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | s ozubeným vencom |
| Dĺžka: | 290 mm |
| Šírka: | 67 mm |
| Výška: | 201 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 48.000 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 13 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 25 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 13 mm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
