Bosch Příklepová vrtačka EasyImpact 600, karton
Kód: 0603133021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Řada Easy třídy příklepových vrtaček
- Ještě nikdy nebylo vrtání jednodušší – díky své nepřekonatelně nízké hmotnosti a kompaktnímu, ergonomickému designu je manipulace s nářadím mimořádně snadná.
- Vysoký vrtací výkon i přes kompaktní konstrukci: S tímto kompaktním silákem Bosch bude snadné vrtání hračkou – do všech materiálů, dokonce i do betonu.
- Rychlejší a jednodušší výměna nástrojů díky rychloupínacímu sklíčidlu s jednou objímkou a funkcí Bosch Auto-Lock
- Přepínač funkcí šroubování/vrtání/příklepové vrtání pro práci odpovídající konkrétnímu materiálu
- Regulace otáček Bosch Electronic: „Zrychlování“ od 50 na maximum pomocí tlačítkového spínače vám umožňuje jemné dávkování výkonu, například při navrtávání hladkých povrchů, jakož i při zašroubovávání šroubů
- Díky kompatibilitě s Bosch Drill Assistant umožňuje ještě přesnější práci: Snadné určení hloubky vrtání a práce bez prachu (k dispozici jako volitelné příslušenství)
- Přídavná rukojeť s funkcí Anti-Slip: Tvarový styk zabrání sklouznutí přídavné rukojeti z upínacího krku
- Nový ergonomický design s rukojetí Soft-Grip pro skvělou manipulaci
- Pravoběžný/levoběžný chod: Ideální i pro šroubování
- Komfortní práce díky integrovanému spínači pro trvalý chod
- Vedení kabelu se závěsným zařízením pro praktické uložení nářadí
- Rychloupínací sklíčidlo
- Bosch Auto-Lock
- 2,5 m kabel
- Pravý/levý chod
- Regulační elektronika Bosch
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Použití: šroubování/vrtání/příklepové vrtání
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch EasyImpact 600: Ideální pro komfortní a přesné vrtání bez námahy do různých materiálů
Vrtačka EasyImpact 600 umožňuje komfortní přesné vrtání do zdiva, dřeva, měkkého betonu a kovu. Dvouobjímkové rychloupínací sklíčidlo umožňuje rychlou a snadnou výměnu vrtáků pouhým pootočením vřetena. Je vybavena elektronickou regulací otáček, která dodává správné otáčky pro daný materiál prostřednictvím spouště reagující na tlak. Ergonomicky navržená, je lehká s hmotností pouhých 1,7 kg a kompaktní pro vrtání nad hlavou bez námahy. Motor třídy 600 W zajišťuje spolehlivé výsledky v různých materiálech, umožňuje průměry vrtání do 12 mm ve zdivu a do 25 mm ve dřevě.
Objednací číslo Bosch
0603133021
0 603 133 021
0.603.133.021
EAN
4059952576367
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576367 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Výkon: | 370 W |
| Menovitý krútiaci moment: | 1,2 Nm |
| Moment zvratu podľa normy EN 60745: | 15 Nm |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 3.000 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 45.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie skľučovadlo |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 25 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 12 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva: | 12 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
