Bosch Jednorychlostní příklepová vrtačka GSB 13 RE
Kód: 0601217100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572105, Přídavná rukojeť 1612025024, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně praktická: O nic větší než pracovní rukavice a s hmotností pouze 1,6 kg
- Měkká tlumicí vložka rukojeti pro bezpečné držení
- Robustní dvouobjímkové kovové rychloupínací sklíčidlo pro rychlou výměnu nástrojů
- Elektronika pro přesné navrtávání
- Předvolba otáček nastavovacím kolečkem
- Pravý/levý chod
- Plynulá regulace otáček
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 13 RE Professional: Podrobnější informace
Bosch GSB 13 RE Professional je kompaktní elektrická 1stupňová příklepová vrtačka základní třídy. Konstrukce s hmotností pouze 1,8 kg a malé kompaktní tělo nářadí umožňují praktickou manipulaci a manévrovatelnost. Rovněž je mimořádně odolná a má odolné kovové rychloupínací sklíčidlo. Tato příklepová vrtačka navíc poskytuje profesionální výsledky v optimální cenové hladině. Toto nářadí je určeno pro vrtání do betonu, kamene a zdiva.
Objednací číslo Bosch
0601217100
0 601 217 100
0.601.217.100
EAN
3165140371902
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140371902 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.800 min-1 |
| Výkon: | 301 W |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 10,8 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 1,8 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Upínací rozsah: | 1,5 – 13 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Dĺžka: | 266,0 mm |
| Výška: | 180,0 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 44.800 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 13 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 25 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 15 mm |
Príklepové vrtačky Bosch GSB 13 RE - GSB 16 RE - GSB 19-2 RE - GSB 21-2 RE/RCT Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
