Bosch Dvourychlostní příklepová vrtačka GSB 24-2 RE
Kód: 060119C801
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572150, Přidavná rukojeť 2605025193, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení kufr L-Case pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Zlepšená bezpečnost uživatele díky inteligentní funkci KickBack Control
- Rychlý postup práce díky spolehlivému 1 100 W motoru
- Inovace s novým kufrem L-Case, je kompatibilní s Bosch Mobility System
- Vysoce výkonné aplikace s velkými průměry: Silný motor s příkonem 1 100 W a vysoký točivý moment
- Ochrana před vysokým točivým momentem při přetížení
- Velká robustnost: Robustní kovové tělo převodovky
- Vícerychlostní
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 24-2 Professional: Podrobnější informace
Bosch GSB 24-2 Professional je 2rychlostní elektrická příklepová vrtačka s funkcí KickBack Control určená pro nejnáročnější práce. Díky vysoce výkonnému motoru 1 100 W a vysokému točivému momentu je ideální pro většinu náročného nasazení. Je také vybavena funkcí KickBack Control pro vyšší ochranu uživatele. Robustní kovové tělo převodovky zaručuje extrémní robustnost této příklepové vrtačky a její dlouhou životnost. Toto nářadí je určeno pro vrtání do zdiva, kamene, dřeva a kovu. Je kompatibilní s nástavcem pro odsávání prachu GDE 16 Cyl Professional.
Objednací číslo Bosch
060119C801
0 601 19C 801
0.601.19C.801
EAN
3165140944519
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140944519 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.100 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 900 / 3.000 min-1 |
| Výkon: | 630 W |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Menovité otáčky: | 0 – 580 / 1.900 min-1 |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 40,0 / 14,5 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 9,6 / 3,2 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Upínací rozsah skľučovadla: | 1,5 – 13 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 15.300 / 51.000 min-1 |
| Rozmery náradia (šírka x dĺžka výška): | 90 x 335 x 220 mm |
| Priemer vrtu do betónu: | 22 / 13 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 40 / 25 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 16 / 8 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 24 / 16 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
