Bosch Jednorychlostní příklepová vrtačka GSB 16 RE
Kód: 060114E500
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572149, Přídavná rukojeť 2605025190, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení kufr na přenášení 2605438524
Uživatelské výhody nářadí
- 750 W pro nejrychlejší postup práce
- Kompaktní konstrukce pro optimální manipulaci
- Robustní kovový kryt převodovky pro dlouhou životnost
- Jednoobjímkové rychloupínací sklíčidlo s funkcí Auto-Lock pro rychlou výměnu nástrojů jednou rukou
- Otočný držák uhlíků pro stejný výkon při pravém i levém chodu
- Nová bezpečnostní rukojeť s inovativním upevněním pro bezpečné držení stroje
- Kulový čep síťové šňůry pro velkou pohyblivost a k zabránění zlomení síťové šňůry
- Předvolba otáček pomocí nastavovacího kolečka - vhodné pro práci v různých materiálech
- Měkká tlumicí vložka rukojeti pro bezpečné držení
- Průměr krku vřetena 43 mm (evropská norma) – použitelný ve stojanu na vrtačku
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
060114E500
0 601 14E 500
0.601.14E.500
EAN
3165140519267
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140519267 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.800 min-1 |
| Výkon: | 380 W |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 18,0 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 2,3 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Upínací rozsah: | 1,5 – 13 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Dĺžka: | 285,0 mm |
| Výška: | 214,0 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 47.600 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 16 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 18 mm |
Príklepové vrtačky Bosch GSB 13 RE - GSB 16 RE - GSB 19-2 RE - GSB 21-2 RE/RCT Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
