Bosch Dvourychlostní příklepová vrtačka GSB 21-2 RCT
Kód: 060119C700
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572150, Přidavná rukojeť 2605025193, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení kufr pro přenášení 2605438524
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoce výkonný motor Bosch (1 300 W) s vysokým točivým momentem pro nejtěžší aplikace s velkými průměry (vrtání, práce s vrtacími korunkami a děrovými pilami), jakož i šroubování a míchání
- Konstantní elektronika pro pohodlnou práci: udržuje otáčky na konstantní úrovni i při zatížení
- Řízení točivého momentu pro vysokou přesnost: předvolba točivého momentu pro rovnoměrné šroubování
- Robustní kovové tělo převodovky pro dlouhou životnost
- Mechanická pojistka proti zpětnému točení pro bezpečnou práci i při nejnáročnějším použití
- Jednoruční rychloupínací sklíčidlo s funkcí Auto Lock pro rychlou výměnu nástrojů pouze jednou rukou
- Nová bezpečnostní rukojeť s inovativním upevněním a měkkou tlumicí vložkou pro bezpečné držení nářadí
- Otočný držák uhlíků pro stejný výkon při pravém i levém chodu
- Měkká tlumicí vložka na hlavní rukojeti pro bezpečné držení
- Kulový kloub síťové šňůry pro velkou pohyblivost a pro zabránění zlomení síťové šňůry
- Průměr krku vřetena 43 mm (evropská norma) - použitelný ve stojanu na vrtačku
- Vícerychlostní
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Konstantní elektronika
- Řízení výkonu
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 21-2 RCT Professional: Podrobnější informace
Bosch GSB 21-2 RCT Professional je 2rychlostní elektrická příklepová vrtačka s konstantními otáčkami a řízením točivého momentu určená pro nejnáročnější práce. Silný motor třídy 1 300 W s vysokým točivým momentem je ideální pro náročné použití. Je vybavena funkcí konstantních otáček, která prakticky udržuje nastavenou pracovní rychlost i při intenzivním zatížení. Řízení točivého momentu této příklepové vrtačky umožňuje přednastavení točivého momentu pro velmi přesnou práci. Toto nářadí je určeno pro vrtání do betonu, kamene a zdiva. Je kompatibilní s nástavcem pro odsávání prachu GDE 16 Cyl Professional.
Objednací číslo Bosch
060119C700
0 601 19C 700
0.601.19C.700
EAN
3165140505642
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140505642 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.300 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 900 / 3.000 min-1 |
| Výkon: | 695 W |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Menovité otáčky: | 900 – 3.000 min-1 |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 43,0 / 20,5 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 7,8 / 2,6 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Upínací rozsah: | 1,5 – 13 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 15.300 / 51.000 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 22 / 13 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 40 / 25 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 16 / 10 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 24 / 16 mm |
Príklepové vrtačky Bosch GSB 13 RE - GSB 16 RE - GSB 19-2 RE - GSB 21-2 RE/RCT Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
