Bosch Příklepová vrtačka EasyImpact 570 s ozubeným sklíčidlem
Kód: 0603133220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, Balení plastový kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Sklíčidlo pro pevné uchopení vrtáků
- Regulace otáček Bosch Electronic ovládaná spouští během vrtání
- Lehká, s hmotností 1,7 kg, kompaktní a ergonomická pro komfortní manipulaci
- Snadné vrtání do zdiva do 12 mm a dřeva do 25 mm
- Perfektní pro začátečníky na standardní vrtání v domě a zahradě
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Bosch EasyImpact 570: Ideální pro komfortní vrtání bez námahy do různých materiálů
Příklepová vrtačka Bosch EasyImpact 570 umožňuje komfortní přesné vrtání do zdiva, dřeva, kovu a měkkého betonu. Rychloupínací sklíčidlo Autolock umožňuje rychlou výměnu vrtáků jednou rukou, vřeteno automaticky a bezpečně uzamkne vrták. Je vybavena regulací otáček Bosch Electronic, která dodává správné otáčky pro daný materiál prostřednictvím spouště reagující na tlak. Ergonomicky navržená, je lehká s hmotností pouhých 1,6 kg a kompaktní pro vrtání nad hlavou bez námahy. Motor třídy 570 W zajišťuje spolehlivé výsledky v různých materiálech, umožňuje hloubky vrtání do 12 mm ve zdivu a do 25 mm ve dřevě.
Objednací číslo Bosch
0603133220
0 603 133 220
0.603.133.220
EAN
4059952576275
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952576275 |
| Výstupný výkon, max.: | 370 W |
| Menovitý krútiaci moment: | 1,2 Nm |
| Moment zvratu podľa normy EN 60745: | 15,0 Nm |
| Voľnobežné otáčky: | 50 – 3.000 ot/min |
| Frekvencia príklepu: | 45.000 min-1 |
| Ø vrtu do muriva: | 12 mm |
| Max. Ø vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. Ø vrtu do dreva: | 25 mm |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 290 x 68 x 221 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Skľučovadlo s ozubeným vencom: | áno |
| 2,5 m kábel: | áno |
| Pravo-/ľavobežný chod: | áno |
| Regulačná elektronika Bosch: | áno |
| Mäkká tlmiaca vložka rukoväte: | áno |
| Použitie: | skrutkovanie/vŕtanie/príklepové vŕtanie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
