Bosch Jednorychlostní příklepová vrtačka GSB 18-2 RE
Kód: 06011A2190
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Sklíčidlo s ozubeným věncem 13 mm 1617S00W5H, Přídavná rukojeť 1617S00VV1, Hloubkový doraz 210 mm 2603001019, Balení kufr na přenášení 2605438524
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonná 2rychlostní příklepová vrtačka (800 W) pro rychlý postup práce
- Robustní kovový kryt převodovky pro dlouhou životnost
- Mechanická bezpečnostní spojka – antirotace pro vysokou bezpečnost práce
- Otočný držák uhlíků pro stejný výkon při pravém i levém chodu
- Nová bezpečnostní rukojeť s inovativním upevněním pro bezpečné držení stroje
- Předvolba otáček pomocí nastavovacího kolečka – vhodná pro práci v různých materiálech
- Měkká tlumicí vložka rukojeti pro bezpečné držení
- Průměr krčku vřetena 43 mm (evropská norma) – použitelná ve stojanu na vrtačku
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06011A2190
0 601 1A2 190
0.601.1A2.190
EAN
3165140730228
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140730228 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 1.100 / 3.000 min-1 |
| Výkon: | 420 W |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Menovité otáčky: | 0 – 740 / 1.930 min-1 |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 24,0 / 14,0 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 4,8 / 1,8 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 1/2" – 20 UNF |
| Upínací rozsah: | 1,5 – 13 mm |
| Druh upínacieho skľučovadla: | s ozubeným vencom |
| Dĺžka: | 347 mm |
| Šírka: | 217 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 17.600 / 48.000 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 16 / 12 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 35 / 22 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 13 / 6 mm |
| Priemer vrtu do kameňa: | 18 / 14 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 18 / 14 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
