Bosch Dvourychlostní příklepová vrtačka GSB 162-2 RE
Kód: 060118B000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Hloubkový doraz 2600460045, Přídavná rukojeť 2608025205, Sklíčidlo s ozubeným věncem 16 mm 1608571057, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Velmi velký krouticí moment pro použití, které je náročné na sílu
- Výkonný motor Bosch (1 500 W) s vysokou kapacitou přetížení pro nejtěžší podmínky použití
- Optimalizované otáčky pro rychlý postup v práci při vrtání bez příklepu s diamantovými vrtacími korunkami do 162 mm
- Spojka proti přetížení s krouticím momentem cca 50 Nm
- Ochrana proti opětovnému rozběhu zabraňuje samovolnému opětovnému spuštění stroje po přerušení dodávky elektrického proudu
- Robustní rukojeť s inovačním upevněním a měkkou tlumicí vložkou pro bezpečné držení nářadí
- Odolné, 16 mm sklíčidlo s ozubeným věncem, s automatickým zajištěním
- Předvolba otáček nastavovacím kolečkem pro přesnou práci
- Otočná destička s uhlíky pro stejný výkon při levém i pravém chodu
- Kulový čep síťové šňůry pro velkou pohyblivost a k zabránění zlomení síťové šňůry
- Vícestupňová
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSB 162-2 RE Professional: Podrobnější informace
Bosch GSB 162-2 RE Professional je vysokovýkonná 2rychlostní elektrická příklepová vrtačka určená pro nejnáročnější práce včetně suchého vrtání diamantovými korunkami. Její extrémně silný motor třídy 1 500 W s vysokou kapacitou přetížení a vysokým krouticím momentem je ideální pro intenzivní a náročné použití. Její rychlost je specificky optimalizovaná pro rychlý postup vrtání děr průměru až do 162 mm i s diamantovými vrtacími korunkami bez funkce příklepu. Spojka této příklepové vrtačky s ovládáním otáček poskytuje vyšší úroveň ochrany uživatele i při práci v nejtěžších materiálech. Toto Bosch nářadí je určené pro vrtání a suché vrtání diamantovými korunkami do betonu, kamene a zdiva.
Objednací číslo Bosch
060118B000
0 601 18B 000
0.601.18B.000
EAN
3165140472050
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vrtačky s mechanickým příklepem |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140472050 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.500 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 750 / 2.550 min-1 |
| Výkon: | 840 W |
| Hmotnosť: | 4,8 kg |
| Menovité otáčky: | 0 – 555 / 1.890 min-1 |
| Krútiaci moment (mäkký skrutkový spoj): | 50,0 / 14,5 Nm |
| Menovitý krútiaci moment: | 17,0 / 5,0 Nm |
| Pripájací závit vŕtacieho vretena: | 5/8" – 16 UN |
| Upínací rozsah: | 3 – 16 mm |
| Dĺžka: | 452,0 mm |
| Výška: | 176,0 mm |
| Frekvencia príklepu vo voľnobehu: | 0 – 12.750 / 43.350 min-1 |
| Priemer vrtu do betónu: | 82 / 68 mm |
| Priemer vrtu do dreva: | 50 / 30 mm |
| Priemer vrtu do ocele: | 20 / 14 mm |
| Priemer vrtu do muriva: | 162 / 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
