Bosch Základní sada 2x GBA 18 V 5,0 Ah + GAL 1880 CV Professional
Kód: 1600A00B8J
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 18 V/5,0 Ah, Rychlonabíječka akumulátorů Bosch GAL 1880 CV, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Až o 25 % delší provozní doba (ve srovnání s akumulátorem 4,0 Ah)
- Až o 100 % delší životnost díky technologii Bosch CoolPack ve srovnání s akumulátory bez CoolPack
- CoolPack = unikátní technologie v podobě vodivě tepelného obalu
- Akku Premium Service v trvání 24 měsíců od koupě a registrace v průběhu 4 týdnů
- 100 % kompatibilita s existujícím nářadím: Flexibilní systém Bosch Power – akumulátor vhodný pro veškeré nářadí jedné napěťové třídy
- Extrémně odolné nářadí, plně funkční i po pádu z výšky 3 m na beton
- Vysoká teplota článku během jeho provozu má zásadní vliv na dobu životnosti. Technologie Bosch CoolPack zajišťuje tepelnou rovnováhu uvnitř článku a odvádí teplo ze středu článku směrem ven. Výsledkem je jeho nižší teplota během provozu stroje, což zajišťuje až o 100 % delší životnost článků Bosch ve srovnání s články bez technologie CoolPack.
- LED indikátor nabití
- Rychlonabíječka se 45minutovým nabíjením
- O 50 % rychlejší nabíjení akumulátorů (ve srovnání s AL 1860 CV)
- Režim rychlonabíjení: akumulátor s kapacitou 4,0 Ah je již po 25 minutách připraven k použití s 80 % své kapacity
- Active Air Cooling pro delší výdrž akumulátorů
- Komfortní navíjení kabelu
- Velmi kompaktní
Objednávací číslo Bosch
1600A00B8J
1 600 A00 B8J
1.600.A00.B8J
EAN
3165140839341
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Základní soupravy Bosch pro nářadí |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140839341 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Kapacita akumulátoru: | 5,0 Ah |
| Nabíjecí proud: | 8,0 A |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť (akumulátor): | 620 g |
| Hmotnosť (nabíjačka): | 700 g |
| Čas nabíjania akumulátora s kapacitou 5,0 Ah (80 %/100 %) cca: | 35/45 min |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
