Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 2-26 DRE
Kód: 0611253708
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025141, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení kufr pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s příkonem 800 W a energie příklepu 2,7 J pro rychlý postup vrtání
- Vypínání otáčení při sekání
- Vypínání příklepu pro vrtání do oceli a dřeva
- Snadná výměna upínacího mechanismu
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Měkká tlumicí vložka na hlavní a přídavné rukojeti pro bezpečné držení
- Bezpečnostní spojka
- Otočná deska držáků uhlíků (pro stejný výkon při pravém i levém chodu)
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 2-26 DRE Professional: Podrobnější informace
Příklepová vrtačka Bosch GBH 2-26 DRE Professional s rychloupínacím sklíčidlem je všestranná v segmentu příklepových vrtaček Bosch SDS plus, a proto je ideální pro každodenní použití. Její výkonný motor dodává energii příklepu 2,7 joulu a zajišťuje rychlé vrtání a vysoký výkon odstraňování dlátem. Díky svým kvalitním komponentům je spolehlivá a robustní s dlouhou životností. Volitelný režim sekání a rychloupínací sklíčidlo umožňují použití v různých aplikacích. Toto elektrické nářadí je vhodné pro vrtání a sekání do betonu, zdiva, dřeva a kovu. Je kompatibilní s různým příslušenstvím systému odsávání prachu. GBH 2-26 DRE Professional má také funkce jako pravý/levý chod, variabilní rychlost a Vario-Lock.
Objednací číslo Bosch
0611253708
0 611 253 708
0.611.253.708
EAN
3165140344012
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140344012 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Energia príklepu, max.: | 2,7 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 377 mm |
| Šírka: | 83 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 26 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivá Bosch GBH 2-26 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
