Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 3-28 DFR
Kód: 061124A000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025191, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572212, Balení kufr pro přenášení 2605438651
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká rychlost vrtání a o 20 % vyšší sekací výkon než ostatní příklepové vrtačky stejné třídy
- Nízké vibrace (jen 12 m.s-2) pro příjemnou práci díky tlumení vibrací systémem Bosch Vibration Control
- Výměnné sklíčidlo pro rychlou změnu mezi vrtáním s příklepem do betonu a vrtáním bez příklepu do dřeva a kovu
- Vyvážené rozdělení hmotnosti díky konstrukci tvaru L pro pohodlnou práci
- Vypnutí otáčení při sekání
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Otočná deska držáků uhlíků pro stejný výkon při otáčkách vpravo a vlevo
- Vypnutí příklepu pro vrtání do dřeva a kovů
- Pravý-/levoběžný chod
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 3-28 DFR Professional: Podrobnější informace
GBH 3-28 DFR Professional je všestranným nářadím Bosch ve třídě elektrických příklepových vrtaček Bosch SDS plus. Kompaktní konstrukce umožňuje různé způsoby použití v úzkých a těsných prostorech. Konstrukce ve tvaru L navržená s ohledem na komfortní používání zaručuje vyrovnanou distribuci hmotnosti, funkce Vibration Control umožňuje dlouhodobou práci bez námahy. Nářadí poskytuje také vynikající poměr výkonu k hmotnosti – motor třídy 800 W a hmotnost nářadí jen 3,6 kg.
Objednací číslo Bosch
061124A000
0 611 24A 000
0.611.24A.000
EAN
3165140471176
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140471176 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Energia príklepu, max.: | 3,1 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,6 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus / valcová stopka |
| Dĺžka: | 354 mm |
| Výška: | 233 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 28 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 18 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 82 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivo Bosch GBH 3-28 DFR Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
