Bosch Vrtací kladivo s SDS-max GBH 12-52 DV
Kód: 0611266000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť, Balení kufr pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální výkon při vrtání a sekání díky jeho 1 700wattovému motoru a energii jednotlivých příklepů 19 J
- Nízké vibrace pouze 8 m.s-2 při sekání a 10 m.s-2 při vrtání díky inteligentnímu systému 3násobného tlumení vibrací
- Automatická aretace spínače pro lepší komfort obsluhy při dlouhotrvajících sekacích pracích
- Dlouhá životnost díky robustním komponentům z kovu
- Spojka proti přetížení pro ochranu uživatele a nářadí
- Plynulý rozběh pro čisté navrtávání
- Regulace otáček pro optimální nastavení odpovídající danému použití
- Servisní displej pro oznámení potřeby výměny uhlíků
- Konstantní elektronika
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 12-52 DV Professional: Podrobnější informace
GBH 12-52 DV Professional je nejodolnější nářadí třídy heavy-duty v řadě elektrických příklepových vrtaček Bosch SDS max s funkcí Vibration Control. Je vybaveno špičkovým motorem, který dodává nejvyšší výkon pro práce v kategorii SDS max. Neuvěřitelně výkonný motor příklepové vrtačky poskytuje pozoruhodnou energii příklepu 19 J, která je ideální pro náročné sekání. Je navrženo také s ohledem na vysokou odolnost a vybaveno extrémně odolnými kovovými komponenty.
Objednací číslo Bosch
0611266000
0 611 266 000
0.611.266.000
EAN
3165140542272
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140542272 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.700 W |
| Energia príklepu, max.: | 19 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.750 – 2.150 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 220 min-1 |
| Hmotnosť: | 11,9 kg |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Výška: | 312 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 52 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 30 – 50 mm |
| Priemer vrtu do betónu s prerážacími vrtákmi: | 80 mm |
| Priemer vrtu do betónu s vŕtacími korunkami: | 150 mm |
Vŕtacie kladivo Bosch GBH 12-52 D / GBH 12-52 DV Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
