Bosch Vrtací kladivo PBH 2500 SRE
Kód: 0603344402
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Skľučovadlo s adaptérem Bosch SDS 2609255708, Přídavná rukojeť 2602025102, Hloubkový doraz 2603001019, 6dílná sada vrtáků SDS plus S2 2607019447, Balení plastový kufr
Uživatelské výhody nářadí
- 600 W příkon pro výkon při příklepovém vrtání do betonu či zdiva, sekání, vrtání a šroubování
- Energie 1,9 J silného pneumatického příklepového mechanismu Bosch, velmi intenzivní příklep i když jde o tvrdé materiály bez ohledu na přítlak
- Kombinace nízké pracovní hmotnosti, ergonomického designu Slimline a měkké tlumicí vložky Softgrip pro práci bez námahy
- Dodávka s rychlovýměnným skľučovadlem Bosch SDS-plus umožňuje využití normálního vrtáku, který má válcovou stopku
- Vkládací nástroje se vyměňují rychle a beznástrojově pomocí upínání Bosch SDS-plus
- Sekáč nastavitelný do libovolné polohy integrovanou funkcí Vario-Lock
- Vypínatelný příklep při vrtání do kovu nebo dřeva
- Elektronická regulace otáček Bosch: „zrychlení“ z 0 na maximum tlačítkovým spínačem – citlivě dávkovaný výkon
- Vypínání otáčení
- Předvolba otáček
- Regulační elektronické funkce
- Chod vpravo a vlevo
- Bosch SDS-plus systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
- Využití: šroubování, vrtání, vrtání s příklepem, sekání
- Kladivo je vhodné pro středně těžké až náročné práce: vrtání do zdiva, betonu a dřeva, lehké sekací práce, výkonné pro práce ve zdivu bez námahy, lehké pro komfortní práci nad hlavou, vrtání a vrtání s příklepem do dřeva, vrtání a vrtání s příklepem do kovu, řezání kabelových kanálů bez námahy, odstraňování obkládaček bez námahy
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Vysoký výkon a kompaktnost – práce bez námahy s Bosch PBH 2500 SRE ve všech materiálech
Elektrické síťové vrtací kladivo PBH 2500 SRE je perfektní pro těžké vrtání, vrtání s příklepem a sekání do betonu, zdiva, obkládaček, dřeva a kovu. Jeho pneumatický příklepový mechanismus Bosch s vysokou energií úderu v hodnotě 1,9 joulu je poháněn silným 600 W motorem. Jeho skľučovadlo SDS plus umožňuje bezklíčovou výměnu příslušenství a umožňuje vložení dodávaného adaptéru vrtacího skľučovadla pro použití stopkových vrtáků. Optimální pracovní úhel zaručuje funkce sekání se systémem Vario Lock, která umožňuje 36 volitelných poloh sekáče. Regulace otáček Bosch Electronic dodává správné otáčky pro daný materiál prostřednictvím spouště reagující na tlak.
Objednávací číslo Bosch
0603344402
0 603 344 402
0.603.344.402
EAN
3165140669603
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140669603 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Výkon: | 300 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.000 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 5.100 min-1 |
| Energia príklepu (EPTA): | 1,9 J< |
| Príklepový mechanizmus Bosch: | elektropneumatický |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 22 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
