Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 3-28 DRE
Kód: 061123A000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025191, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Balení kufr pro přenášení 2605438651
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká rychlost vrtání a o 20 % vyšší sekací výkon než ostatní vrtací kladiva stejné třídy
- Nízké vibrace (pouze 13 m.s-2) pro příjemnou práci díky tlumení vibrací systémem Bosch Vibration Control
- Vyvážené rozložení hmotnosti díky tvaru L pro pohodlnou práci
- Vypínání otáčení při sekání
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Otočná deska držáků uhlíků pro stejný výkon při otáčení doprava i doleva
- Vypínání příklepu pro vrtání do dřeva a kovů
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 3-28 DRE Professional: Podrobnější informace
GBH 3-28 DRE Professional je všestranné nářadí Bosch ve třídě elektrických příklepových vrtaček Bosch SDS plus. Kompaktní konstrukce umožňuje různé způsoby použití v úzkých a těsných prostorech. Konstrukce ve tvaru L navržená s ohledem na komfortní používání zaručuje vyrovnanou distribuci hmotnosti, funkce Vibration Control umožňuje dlouhodobou práci bez námahy. Nářadí poskytuje také vynikající poměr výkonu k hmotnosti – motor třídy 800 W a hmotnost nářadí pouhých 3,6 kg.
Objednací číslo Bosch
061123A000
0 611 23A 000
0.611.23A.000
EAN
3165140471220
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140471220 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Energia príklepu, max.: | 3,1 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 326 mm |
| Výška: | 233 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 28 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 18 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 82 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivo Bosch GBH 3-28 DRE Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
