Bosch Vrtací kladivo PBH 2100 RE
Kód: 06033A9320
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025102, Hloubkový doraz 2603001019, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- 550 W příkon pro výkon při příklepovém vrtání do betonu či zdiva, sekání, vrtání a šroubování
- Energie 1,7 J silného pneumatického příklepového mechanismu Bosch, velmi intenzivní příklep i když jde o tvrdé materiály bez ohledu na přítlak
- Kombinace nízké pracovní hmotnosti, ergonomického designu Slimline a měkké tlumicí vložky Softgrip pro práci bez námahy
- Vkládací nástroje se vyměňují rychle a beznástrojově pomocí upínání Bosch SDS-plus
- Sekáč nastavitelný do libovolné polohy integrovanou funkcí Vario-Lock
- Vypínatelný příklep při vrtání do kovu nebo dřeva
- Elektronická regulace otáček Bosch: „zrychlení“ z 0 na maximum tlačítkovým spínačem - citlivě dávkovaný výkon
- Vypínání otáčení
- Předvolba otáček
- Regulační elektronické funkce
- Chod vpravo a vlevo
- Bosch SDS-plus systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
- Využití: šroubování, vrtání, vrtání s příklepem, sekání
- Kladivo je vhodné pro středně těžké až náročné práce:, vrtání do zdiva, betonu a dřeva, lehké sekací práce, výkonné pro práci ve zdivu bez námahy, lehké pro komfortní práci nad hlavou, vrtání a vrtání s příklepem do dřeva, vrtání a vrtání s příklepem do kovu, řezání kabelových kanálů bez námahy, odstraňování obkládaček bez námahy
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Lehké, kompaktní a výkonné kladivo Bosch PBH 2100 RE pro komfortní práci „nad hlavou“ v betonu
Elektrické vrtací kladivo Bosch PBH 2100 RE je ideální pro vrtání, vrtání s příklepem a sekání bez námahy do betonu, zdiva, obkládaček, dřeva a kovu. 550 W motor pohání pneumatický příklepový mechanismus Bosch, poskytuje vysokou energii úderu v hodnotě 1,7 joulu. Sklíčidlo SDS plus umožňuje rychlou a bezpečnou bezklíčovou výměnu příslušenství. Funkce sekání se systémem Vario Lock umožňuje výběr z 36 volitelných poloh sekání, zajišťuje optimální pracovní úhel za každých podmínek. Vybaveno je regulací otáček Bosch Electronic, která umožňuje správné otáčky pro daný materiál prostřednictvím spouště reagující na tlak.
Objednávací číslo Bosch
06033A9320
0 603 3A9 320
0.603.3A9.320
EAN
3165140633888
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140633888 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 550 W |
| Výkon: | 270 W |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.300 min-1 |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 5.800 min-1 |
| Energia príklepu (EPTA): | 1,7 J |
| Príklepový mechanizmus Bosch: | pneumatický |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 20 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
