Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 2-28, kufr
Kód: 0611267500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025141, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Utěrka na nářadí, Balení kufr pro přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Nejlepší výkonnost ve své třídě s vylepšeným výkonem
- Zvýšená ochrana uživatele díky KickBack Control (KBC), aby se minimalizovalo riziko poranění
- Aktivní tlumení vibrací s vyrovnávacím oscilátorem pro minimální hodnoty vibrací
- Kryt převodovky z hořčíkové slitiny pro vylepšenou odolnost
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Otočná deska držáků uhlíků pro stejný výkon při otáčkách vpravo a vlevo
- Spojka proti přetížení na ochranu uživatele a nářadí
- Pravoběžný/levoběžný chod pro uvolňování zaseknutých vrtáků
- Plynulá regulace otáček pro čisté navrtávání
- Aretační tlačítko pro nepřerušovanou práci bez únavy
- Plynulá regulace otáček
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 2-28 Professional: Podrobnější informace
GBH 2-28 Professional je nejvýkonnější nářadí v kategorii elektrických příklepových vrtaček Bosch SDS plus do 2 kg. Robustní motor poskytuje mimořádnou energii příklepu 3,2 J pro náročné vrtání. Toto příklepové kladivo je rovněž vybaveno funkcí KickBack Control pro vyšší ochranu uživatele a funkcí Vibration Control pro snadnou a nepřerušovanou práci při dlouhodobém nasazení.
Objednací číslo Bosch
0611267500
0 611 267 500
0.611.267.500
EAN
3165140843607
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140843607 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 880 W |
| Energia príklepu, max.: | 3,2 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Dĺžka: | 379 mm |
| Výška: | 216 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 28 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Priemer vrtu do betónu s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivo Bosch GBH 2-28 / 2-28 F Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
