Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 2-26 DFR
Kód: 0611254768
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025141, Hloubkový doraz 210 mm 1613001010, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Rychloupínací sklíčidlo 13 mm 2608572212, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s příkonem 800 W a energie příklepu 2,7 J pro rychlý postup vrtání
- Bleskurychlá výměna upínání SDS-plus a rychloupínacího sklíčidla bez nástroje
- Vypínání otáčení při sekání
- Kulový čep pro ochranu síťové šňůry před zlomením
- Měkká tlumicí vložka na hlavní a přídavné rukojeti pro bezpečné držení
- Vypínání příklepu pro vrtání do dřeva a oceli
- Bezpečnostní spojka
- Otočná deska držáků uhlíků (pro stejný výkon při pravém i levém chodu)
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 2-26 DFR Professional: Podrobnější informace
Vrtací kladivo Bosch GBH 2-26 DFR Professional s rychloupínacím sklíčidlem je všestranné v segmentu elektrických vrtacích kladiv Bosch SDS plus, a proto je ideální pro každodenní použití. Jeho výkonný motor dodává energii příklepu 2,7 joulu a zajišťuje rychlé vrtání a vysoký výkon osekávání. Díky svým kvalitním komponentům je spolehlivý a robustní s dlouhou životností. Volitelný režim sekání a rychloupínací sklíčidlo umožňují použití v různých aplikacích. Toto elektrické nářadí je vhodné pro vrtání a sekání do betonu, zdiva, dřeva a kovu. Je kompatibilní s různým příslušenstvím systému odsávání prachu. GBH 2-26 DFR Professional má také funkce jako pravý/levý chod, variabilní rychlost a Vario-Lock.</p
Objednací číslo Bosch
0611254768
0 611 254 768
0.611.254.768
EAN
3165140353366
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140353366 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 800 W |
| Energia príklepu, max.: | 2,7 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 4.000 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 900 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,9 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus / valcová stopka |
| Dĺžka: | 407 mm |
| Šírka: | 83 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 4 – 26 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 8 – 16 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 68 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 30 mm |
Vŕtacie kladivá Bosch GBH 2-26 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
