Bosch Vrtací kladivo s SDS-plus GBH 4-32 DFR
Kód: 0611332100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025176, Hloubkový doraz 310 mm 1613001003, Výměnné sklíčidlo SDS-plus 2608572213, Balení kufr na přenášení 2605438651
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranné využití při sekání a vrtání, jakož i při práci s vrtací korunkou
- Vrtá až o 30 % rychleji (Průměr 25 mm) než ostatní nářadí stejné třídy
- Nízké hodnoty vibrací, od pouhých 10 m.s-2, pro práci bez únavy díky tlumení vibrací Bosch Vibration Control
- Extrémně robustní díky hliníkovému krytu převodovky
- Bleskurychlá výměna sklíčidla SDS-plus a rychloupínacího sklíčidla pro vrtání do dřeva a kovu
- Kompaktní tvar pro perfektní ovládání
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
- Systém Bosch SDS
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 4-32 DFR Professional: Podrobnější informace
GBH 4-32 DFR Professional je nejvýkonnějším nářadím v kategorii elektrických vrtacích kladiv Bosch SDS plus. Motor s příkonem 900 W poskytuje výjimečnou energii příklepu 4,2 J a umožňuje nejrychlejší sekání v kategorii nářadí Bosch SDS plus. Toto vrtací kladivo je navrženo s ohledem na odolnost a je vybaveno robustním kovovým krytem převodovky. Funkce Vibration Control umožňuje nepřetržitou práci bez únavy i při dlouhodobém nasazení. Toto nářadí je určeno pro vrtání a sekání do betonu, zdiva, dřeva a kovu. Nářadí je kompatibilní s různými nástavci pro odsávání prachu.
Objednací číslo Bosch
0611332100
0 611 332 100
0.611.332.100
EAN
3165140412995
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140412995 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 900 W |
| Energia príklepu, max.: | 4,2 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 0 – 3.600 min-1 |
| Menovité otáčky: | 0 – 800 min-1 |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Upínanie nástrojov: | SDS-plus |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 6 – 32 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 14 – 25 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva s vŕtacími korunkami: | 90 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 32 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
