Bosch Vrtací kladivo s SDS-max GBH 5-40 DCE
Kód: 0611264000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025117, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlý postup vrtání díky 1 150wattovému motoru a silnému příklepovému mechanismu
- Tlumení vibrací Vibration-Control je zárukou pohodlné práce i při dlouhodobém nasazení
- Patentované nastavovací kolečko na variabilní nastavení otáček a frekvence příklepu pro optimální výkon
- Patentované, aretovatelné tlačítko vypínače pro neunavující práci při sekání
- Konstantní elektronika, servisní displej a indikace pohotovostního režimu pro nejvyšší komfort práce
- Kulový čep síťové šňůry pro velkou pohyblivost a na zabránění zlomení síťové šňůry
- Konstantní elektronika
- Elektronika
- Bezpečnostní spojka
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 5-40 DCE Professional: Podrobnější informace
GBH 5-40 DCE Professional je jedinečným nářadím v kategorii elektrických příklepových vrtaček Bosch třídy SDS max pro komfortní práci a nižší únavu uživatele při dlouhodobém používání. Funkce Vibration Control a konstrukce s nízkou hmotností umožňují snadnou a trvalou práci při dlouhodobém nasazení. Tato příklepová vrtačka je navržena s ohledem na odolnost, vybavena odolnými kovovými komponenty a optimalizovaným systémem mazání. Její silný motor poskytuje energii příklepu 8,8 J pro rychlé vrtání a vysoký úběr materiálu.
Objednací číslo Bosch
0611264000
0 611 264 000
0.611.264.000
EAN
3165140461214
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické vŕtacie a kombinované kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140461214 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.150 W |
| Energia príklepu, max.: | 8,8 J |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach: | 1.500 – 3.050 min-1 |
| Menovité otáčky: | 170 – 340 min-1 |
| Hmotnosť: | 6,8 kg |
| Dĺžka: | 485 mm |
| Výška: | 260 mm |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 12 – 40 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 18 – 32 mm |
| Priemer vrtu do betónu s prerážacími vrtákmi: | 45 – 55 mm |
| Priemer vrtu do betónu s vŕtacími korunkami: | 40 – 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
