Bosch Úhlová bruska PWS 750-125
Kód: 06033A240D
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací matice, Upínací příruba, Kolíkový klíč, Rychlonastavitelný ochranný kryt 2605510289, Přídavná rukojeť 2602025183, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Robustní 750 W motor pro zvládnutí středně velkých svépomocných prací
- Ergonomický design, štíhlé tělo a nízké vibrace pro komfortní práci
- Systém ochrany proti prachu Dust Protection brání vnitřnímu opotřebení a prodlužuje životnost nářadí
- Nastavitelný ochranný kryt chrání před jiskrami během provozu
- Ideální pro broušení, řezání a kartáčování kovu, kamene, betonu a obkladů
- Aretační tlačítko vřetena
- Ochranný kryt
- Rychlonastavitelný ochranný kryt
- Rukojeť pravá a levá
- Bosch Dust Protection System
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Komfortní zvládnutí středně velkých svépomocných prací s Bosch PWS 750-125 na kovu a kameni.
Úhlová bruska Bosch PWS 750-125 nabízí ovladatelnost pro rychlý postup svépomocných prací. 750W motor dodává výkon pro zvládnutí středně velkých prací. Ergonomický design, nízká hmotnost a kompaktní velikost, se štíhlým tělem a nízkými vibracemi, umožňují komfortní práci, dokonce i déle trvající. Vychutnejte si delší životnost nářadí, díky patentovanému protiprachovému systému Bosch Dust Protection, který minimalizuje vnitřní opotřebení nářadí. Nářadí je navrženo pro broušení, řezání a kartáčování kovu, kamene, betonových bloků a obkladů. Rovněž je vybaveno ochranným krytem chránícím před jiskrami během provozu.
Objednací číslo Bosch
06033A240D
0 603 3A2 40D
0.603.3A2.40D
EAN
4053423223675
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423223675 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 12.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Hmotnos: | 1,8 kg |
Uhlové brúsky PWS
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
