Bosch Úhlová bruska GWS 18-150 L
Kód: 06017A5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Klíč na upínání pomocí dvou čelních otvorů (kolíkový klíč) 1607950043, Ochranný kryt 1605510366, Přídavná rukojeť Vibration Control 2602025171, Upínací matice 1603340040, Upínací příruba 2605703014, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální pohodlí díky ergonomické hlavní rukojeti, práce bez únavy
- Silný motor s příkonem 1800 W, který poskytuje vysoký výkon a rychlý postup práce
- Špičková ochrana uživatele díky systému KickBack Control, ochrana před opětovným zapnutím, ochranný kryt s ochranou proti protočení a redukce vibrací
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Pomalý start, protože při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Delší životnost nářadí - při extrémním přetížení se nářadí vypne
- Vynikající ochrana uživatele díky ochrannému krytu zajištěnému proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 18-150 L Professional: Podrobnější informace
Kompaktní, kabelová úhlová bruska Bosch GWS 18-150 L Professional ve třídě 1 800 W nabízí vysoký brusný výkon a ergonomický design. Její výkonný 1 800 W motor s konstantní elektronikou zajišťuje nejefektivnější pracovní výsledky. Dlouhá a úzká hlavní rukojeť nabízí maximální komfort pro dlouhodobé používání a práci nad hlavou. Navíc, KickBack Control a přídavná rukojeť s Vibration Control zajišťují zvýšenou ochranu uživatele. Toto elektrické nářadí je určeno pro broušení kovů. GWS 18-150 L Professional má také funkce, jako je ochrana proti přetížení, ochrana proti opětovnému spuštění, měkký start a kontrola vibrací.
Objednávací číslo Bosch
06017A5000
0 601 7A5 000
0.601.7A5.000
EAN
3165140923965
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140923965 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Gumený brúsny tanier, priemer: | 150 mm |
| Miskovitá kefa, priemer: | 75 mm |
| Dĺžka: | 382 mm |
| Výška: | 102 mm |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Spínač: | Tricontrol |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
