Bosch Stolní okružní pila GTS 254
Kód: 0601B45000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pracovní stůl, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonná stolní pila s velkou kapacitou řezání
- Ideální volba vždy, kde je potřeba výkonné a přesné řezání
- Rozsah dělení 545 mm; řezná hloubka 80 mm v kolmém a 55 mm pod úhlem
- Motor třídy 1 800 W s vysokým kroutícím momentem a ideálním stupněm ochrany před přetížením
- Snadno a přesně: robustní ocelový stůl zaručuje stabilitu při práci
- Rozšíření stolu o 265 mm s posuvným kolečkem umožňuje větší rozsah řezání
- Dodáváno s robustním, stabilním kovovým stojanem zaručujícím stabilitu
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Úhlové spojení dvou obrobků díky funkci měřidla pokosového řezání
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 254 Professional: Podrobnější informace
Vysoká kapacita řezání a přesná práce – to je stolní pila Bosch GTS 254 Professional. Tato stolní pila s výkonným motorem třídy 1 800 W a vysokým kroutícím momentem je určena pro komfortní a efektivní řezání. Díky rozsahu dělení 545 mm, kapacitě řezu až 80 mm (kolmý řez) a až 55 mm (řez pod úhlem 45°) do tvrdého dřeva a plastů je ideálním nářadím pro široký rozsah profesionálního použití. Excelentní plochý ocelový stůl zaručuje stabilitu a přesné řezání. Praktické rozšíření stolu o 265 mm s posuvným kolečkem umožňuje hladké vytažení a větší rozsah řezání.
Objednací číslo Bosch
0601B45000
0 601 B45 000
0.601.B45.000
EAN
4059952585208
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952585208 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 80 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.300 min-1 |
| Hmotnosť: | 24,4 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,8 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,4 mm |
| Rezná výška (90°): | 80 mm |
| Rezná výška (45°): | 55 mm |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 0 ° P |
| Max. kapacita rezu doprava: | 545 mm |
| Veľkosť stola: | 555 x 555 mm |
| Dĺžka: | 620 mm |
| Šírka: | 690 mm |
| Výška: | 1000 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
