Bosch Stolní okružní pila GTS 10 XC
Kód: 0601B30400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Posuvná tyč 2610015022, Paralelní doraz 2610016851, Úhlový doraz 2610015508, Odsávací adaptér 2610015509, Uložení pro další pilový kotouč, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s motorovou brzdou, omezovačem rozběhového proudu, ochranou proti přetížení, jakož i se systémem Constant Electronic pro ty nejtěžší práce
- Všestranné použití díky integrovaným posuvným saním a rozšíření a prodloužení stolu
- Zapuštěný drážkovací klín bez použití nástrojů pro skryté řezy
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky aretaci vřetena
- Dvě vrstvy izolačního materiálu obklopující části pod napětím nebo zesílená izolace. Nevyžaduje připojení k elektrickému uzemnění (ochrannému vodiči)
- Systém Click & Clean – 3 hlavní výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvé zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Efektivní práce s důslednou ochranou uživatele: funguje i při výpadku elektřiny a zaručuje, že nářadí se zastaví mnohem rychleji než bez brzdového systému
- Omezení rozběhového proudu
- Doběhová brzda
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 10 XC Professional: Podrobnější informace
Elektrická stolová pila Bosch GTS 10 XC Professional je všestranné, výkonné elektrické nářadí a je ideální pro použití v dílně. Integrovaný posuvný doraz, jakož i rozšíření a prodloužení stolu zajišťují flexibilní přizpůsobení obrobkům různých velikostí. Zapuštěný drážkovací klín bez použití nástrojů navíc umožňuje rychlé nastavení pro skryté řezy. Toto elektrické nářadí je určeno k řezání panelových materiálů, podélným řezům a skrytým řezům do dřeva, dřevěných kompozitů, panelových materiálů a laminátu. Je kompatibilní s pracovními stoly pro stolové pily a systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GTS 10 XC Professional má také funkce jako dvojitá izolace, motorová brzda, ochrana proti přetížení, měkký start a aretace vřetena.
Objednací číslo Bosch
0601B30400
0 601 B30 400
0.601.B30.400
EAN
3165140509480
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140509480 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 79 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 2.000 W |
| Voľnobežné otáčky: | 4.200 min-1 |
| Hmotnosť: | 35,0 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,2 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,4 mm |
| Rezná výška (90°): | 79 mm |
| Rezná výška (45°): | 56 mm |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 1 ° P |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Max. kapacita rezu doľava: | 250 mm |
| Veľkosť stola: | 640 x 705 mm |
| Dĺžka: | 783 mm |
| Šírka: | 771 mm |
| Výška: | 343 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
