Bosch Set GTS 18V-216, solo + GTA 560
Kód: 0601B44002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Podstavec pily GTA 560 Professional 0601B22700, Sáček na prach 1600A01ZE5, Posuvná tyč 1609B06410, Úhlový doraz 1609B04510, Paralelní doraz 1609B04590, Kryt kotouče 1609B04542, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- BITURBO Brushless
- Bezuhlíkový motor napájený akumulátorem ProCORE18V poskytuje výkon odpovídající výkonu elektrické stolní pily
- Vysoká řezná kapacita pro všechny hlavní oblasti použití díky optimalizované konstrukci, hloubce řezu 70 mm a dělení 635 mm
- Lehká konstrukce, ergonomické rukojeti, ochranná lišta a kryt kotouče v nářadí pro snadné a bezpečné přenášení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Omezení rozběhového proudu
- Stojan s optimalizovanou manipulací díky kompaktní velikosti při skládání, možnosti připojení k pile bez nářadí a výškově nastavitelným nohám
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 18V-216 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní stolní pila Bosch GTS 18V-216 Professional BITURBO s hloubkou řezu 70 mm kombinuje vysoký výkon a plnou mobilitu. Bezuhlíkový motor poskytuje stejný výkon jako elektrická stolní pila. Díky optimalizované konstrukci a hloubce řezu 70 mm, jakož i dělení 635 mm pokrývá vysoká řezná kapacita této pily všechny hlavní oblasti použití. Snadné a bezpečné přenášení je zaručeno díky lehké konstrukci a ergonomickým rukojetím, jakož i ochrannému úložnému prostoru v nářadí pro uložení lišt a řezných kotoučů. Tato pila je ideální pro řezání dřeva, laminovaných panelů a hliníku. Lze ji upevnit na stojany Bosch GTA 560, jakož i GTA 60 W. Tato stolní pila poskytuje maximální výkon díky technologii ProCORE18V, je však kompatibilní i se všemi ostatními akumulátory Bosch třídy 18 V. GTS 18V-216 Professional má štědrý průměr řezného kotouče 216 mm, hmotnost s akumulátorem 21,6 kg a je vybavena funkcí plynulého startu Soft Start, jakož i ochranou proti opětovnému spuštění.
Objednací číslo Bosch
0601B44002
0 601 B44 002
0.601.B44.002
EAN
4059952535241
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952535241 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 20,5 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 1,5 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 1,7 mm |
| Rezná výška (90°): | 70 mm |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Veľkosť stola: | 658 x 553 mm |
| Dĺžka: | 332 mm |
| Šírka: | 658 mm |
| Výška: | 553 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka stola: | 682 mm |
| Výška stola: | 564 mm |
| Rozmery stola v zloženom stave: | 682 x 728 x 564 mm |
| Hmotnosť stola, cca: | 6 kg |
| Max. nosnosť stola (ručné elektrické náradie + obrobok): | 60 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
