Bosch Stolní okružní pila GTS 10 J
Kód: 0601B30500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Posuvná tyč 2610015022, Paralelní doraz 2610016853, Úhlový doraz 2610015507, Odsávací adaptér 2610015509, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Extrémně kompaktní a výkonná
- Výkonný motor 1 800 W s plynulým rozběhem a ochranou proti přetížení umožňuje rychlý postup práce
- Optimální přeprava díky kompaktní konstrukci a různým rukojetím pro přenášení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky aretaci vřetena
- Dvě vrstvy izolačního materiálu obklopující části pod napětím nebo zesílená izolace. Nevyžaduje připojení k elektrickému uzemnění (ochrannému vodiči)
- Systém Click & Clean – 3 hlavní výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Funkce plynulého rozběhu – při startu se dočasně sníží zatížení a krouticí moment motoru
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 10 J Professional: Podrobnější informace
Elektrická stolní pila Bosch GTS 10 J Professional je velmi kompaktní a nabízí maximální mobilní výkon na různých místech. Její kompaktní design a mnoho úchopových ploch usnadňují přepravu. Její výkonný 1 800 W motor poskytuje vysoký řezný výkon pro rychlý postup práce. Štěrbinový klín bez použití nářadí navíc umožňuje rychlé nastavení pro skryté řezy. Toto elektrické nářadí je určeno k řezání panelových materiálů, podélným řezům a skrytým řezům do dřeva, dřevěných kompozitů, panelových materiálů a laminátu. Je kompatibilní s pracovními stoly pro stolní pily a systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. Bosch GTS 10 J Professional má také funkce jako dvojitá izolace, ochrana proti přetížení, pozvolný rozběh a aretace vřetena.
Objednávací číslo Bosch
0601B30500
0 601 B30 500
0.601.B30.500
EAN
3165140583657
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140583657 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 79 mm |
| Průměr kotouče: | 254 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.650 min-1 |
| Hmotnosť: | 26,2 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,2 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,4 mm |
| Rezná výška (90°): | 79 mm |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 2 ° P |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Max. kapacita rezu doľava: | 255 mm |
| Veľkosť stola: | 642 x 634 mm |
| Dĺžka: | 640 mm |
| Šírka: | 705 mm |
| Výška: | 325 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
