Bosch Stolní okružní pila GTS 635-216
Kód: 0601B42000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonná přenosná stolní pila s nejlepší kapacitou řezu ve své třídě, vylepšenou bezpečností a praktickou manipulací
- Nejlepší řezná kapacita ve své třídě, díky optimalizované konstrukci nabízí pila až 70 mm hloubku řezu a 635 mm řeznou kapacitu pokrývající všechny hlavní aplikace. Motor 1 600 W zajišťuje vysoký výkon v náročných aplikacích a menší průměr pilového kotouče zvyšuje krouticí moment
- Kompaktní a lehká: Pilový kotouč 216 mm umožňuje kompaktnější design a nižší hmotnost než u pil s 254 mm pilovým kotoučem
- Posuvný doraz s vysokou stabilitou a precizností díky provedení z hliníkového odlitku a dvojitému upínacímu mechanismu
- Snadná přeprava s ergonomickými držadly, integrovaným rámem, krytem kotouče a kabelem
- Bezpečná a pohodlná
- Nová konstrukce krytu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Omezení rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTS 635-216 Professional: Podrobnější informace
Bosch GTS 635-216 Professional je kompaktní, ale výkonná stolní pila pro širokou škálu projektů. Její výkonný 1 600 W motor je ideální pro výšku řezu až 70 mm a šířku řezu až 635 mm. Nízká hmotnost pouhých 22 kg, ergonomické rukojeti a možnost chráněného uložení přímo na nářadí zajišťují opravdu snadný a bezpečný transport. Stolní kotoučová pila pracuje mimořádně přesně a je mimořádně všestranná díky integrovanému posuvnému dorazu, jakož i rozšíření a prodloužení stolu. GTS 635-216 Professional je určena k řezání jakéhokoli rozměru, jakož i k podélným a skrytým řezům, zejména na deskových materiálech, dřevě, dřevěných kompozitech a laminátu. Je kompatibilní s různými pracovními stoly pro stolní pily a systémem Click & Clean pro profesionální elektrické nářadí od firmy Bosch. Stolní pila je vybavena aretací vřetena, funkcí jemného startu, ochranou proti opětovnému spuštění a bezpečnostním spínačem pro zvýšenou ochranu uživatele.
Objednací číslo Bosch
0601B42000
0 601 B42 000
0.601.B42.000
EAN
3165140947008
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolné okružné píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140947008 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 70 mm |
| Průměr kotouče: | 216 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,1 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,5 mm |
| Min. hrúbka zuba/rozvod zubov: | 2,3 mm |
| Rezná výška (90°): | 70 mm |
| Rezná výška (45°): | 50 mm |
| Nastavenie uhla sklonu: | 45 ° L / 0 ° P |
| Max. kapacita rezu doprava: | 635 mm |
| Veľkosť stola: | 500 x 658 mm |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Šírka: | 658 mm |
| Výška: | 332 mm |
| Laser: | nie |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
