Bosch Kombinovaná pila GTM 12 JL
Kód: 0601B15001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Posuvná tyč 1619P04042, Pilový kotouč, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Stolní okružní pila, pokosová a pokosová pila v jednom
- Přesná práce s integrovaným laserem
- Výkonný motor s příkonem 1 800 W pro rychlý postup práce (hloubka řezu až 95 mm – funkce šikmého řezu a výška řezu až 51 mm – funkce stolní pily)
- Integrované světlo pro přesnou práci i za špatných světelných podmínek
- Kvalitně vyfrézovaná úhlová stupnice pro přesné řezání úhlů
- Přesně zpracovaný paralelní doraz pro co největší přesnost řezu
- Aretační vřeteno pro snadnou výměnu pilových kotoučů
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky aretaci vřetena
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Funkce plynulého rozběhu – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTM 12 JL Professional: Podrobnější informace
Kombinovaná pila Bosch GTM 12 JL Professional je ideální multifunkční pila, když se vyžaduje všestrannost. Jedná se o kombinaci pokosové a pokosové pily se stolní pilou v jednom nářadí, díky čemuž je vhodná pro množství aplikací. Výkonný 1 800 W motor kombinované pily zajišťuje rychlý postup práce v konfiguraci jako stolní pila, tak i jako pokosová a pokosová pila. Díky integrovanému laseru se snadno dosáhnou přesné výsledky. Tato kombinovaná pila byla navržena pro řezání dřeva. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean a různými pracovními stoly. GTM 12 JL Professional má také měkký start.
Objednávací číslo Bosch
0601B15001
0 601 B15 001
0.601.B15.001
EAN
3165140695268
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kapovacie a pokosové píly |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140695268 |
| Balení: | karton |
| Max. hloubka řezu do dřeva: | 95 mm |
| Průměr kotouče: | 305 mm, 300 mm |
| Upínací otvor: | 30 mm |
| Menovitý príkon: | 1.800 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.800 min-1 |
| Hmotnosť: | 21,1 kg |
| Max. hrúbka tela listu: | 2,0 mm |
| Min. hrúbka tela listu: | 1,5 mm |
| Kapacita rezu 0°: | 95 x 150 mm |
| Kapacita rezu 45° úkos: | 95 x 90 mm |
| Nastavenie úkosu: | 48 ° L / 48 ° P |
| Nastavenie uhla sklonu: | 47 ° L / 2 ° P |
| Rezná výška (90°): | 51 mm |
| Dĺžka: | 550 mm |
| Šírka: | 660 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Laser: | áno |
| Napätie: | 230 V |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
