Bosch Přímá bruska GGS 30 LS
Kód: 06012B5020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Upínací kleština s maticí 1619P21168, Klíč 1619P21169, Balení karton
Výhody pro uživatele
- Snadná a komfortní výměna příslušenství díky praktické funkci aretace vřetena
- Ergonomické nářadí se silným brusivem výkonem 750 W
- Všestranné bezpečnostní funkce s KickBack Control, plynulým rozběhem a ochranou proti opětovnému spuštění
- Všestranné použití díky nastavení rychlosti a dlouhému, štíhlému brusnému vřetenu
- Ideální pro náročnou práci s kovem a vyřezávání do kamene, dokonce i ve stísněných prostorech
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k použití
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Snadná výměna kotouče / nářadí díky zablokování vřetena
- Konstantní elektronika
- Předvolba otáček
- Vypnutí při zpětném rázu
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Plynulý rozběh
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGS 30 LS Professional: Podrobnější informace
Přímá bruska GGS 30 LS Professional je navržena pro optimální komfort a optimální bezpečnost a poskytuje vysoký brusný výkon. Díky funkci aretace vřetena stačí k výměně příslušenství jeden klíč. Další konstrukční funkce umožňují hladší používání bez námahy a zaručují vyšší bezpečnost: tato přímá bruska je ergonomická, má štíhlejší rukojeť a je vybavena funkcemi KickBack Control, plynulým rozběhem a ochranou proti opětovnému spuštění. Tato výkonná přímá bruska s příkonem 750 W a až 33 000 ot/min je vysoce výkonné nářadí pro náročné broušení. Snadno zvládne práci s kovem a je to vyhledávané nářadí pro broušení forem, odjehlování povrchů, frézování otvorů, opracování svarových housenek a odstraňování barev a rzi.
Objednací číslo Bosch
06012B5020
0 601 2B5 020
0.601.2B5.020
EAN
4053423237399
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Priame brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423237399 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 750 W |
| Výkon: | 400 W |
| Menovité otáčky: | 33.000 min-1 |
| Rozsah nastavenia otáčok: | 7.000 – 33.000 min-1 |
| Max. priemer upínacej klieštiny: | 8 mm |
| Plocha na kľúč na - Upínacia matica: | 17 mm |
| Plocha na kľúč na - Brúsne vreteno: | 15 mm |
| Priemer krčka vretena: | 43 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Max. svetlý rozmer stopky L0: | 10 mm |
| Max. dĺžka upínacej stopky: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
