Bosch Pila na pórobeton GAC 250
Kód: 06012B6020
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Lišta, Ochrana lišty, Pílový řetěz, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Bezproblémové řezání
- Max. rychlost řetězu 12 m/s a vodicí lišta směřující dolů umožňují rychlé a efektivní řezání
- Odolný pilový kotouč se zuby z karbidu wolframu zůstává ostrý a vydrží desetinásobně déle
- Ergonomická rukojeť a symetrické rozložení hmotnosti snižují únavu uživatele
- Lehké a kompaktní nářadí pro snadné přenášení a celodenní používání bez námahy
- Určeno pro řezání pórobetonových tvárnic (AAC) různých velikostí
- Beznástrojové napínání řetězu (SDS)
- Vratná růžice
- Přední brzda
- Doběhová brzda
- Doraz
- Díky promyšlené konstrukci a nízké hmotnosti se snadno ovládá
- Zvláštností pily je odsávací systém (adaptér není součástí dodávky)
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAC 250 Professional: Podrobnější informace
Usnadněte si práci s novým nářadím Bosch GAC 250 Professional. Výkonný motor třídy 1 200 W umožňuje bezproblémové řezání pórobetonových materiálů (AAC) různých velikostí. Hloubka řezu 25 cm a maximální rychlost řetězu 12 m/s² zvyšují efektivitu řezání pod různými úhly. Díky nízké hmotnosti, kompaktním rozměrům a ergonomické rukojeti je GAC 250 výborným nářadím pro komfortní celodenní používání a rotující pilový řetěz minimalizuje vibrace. Jedinečná technologie karbidu wolframu Bosch zajišťuje, že pilový list je mimořádně odolný a trvanlivý a poskytuje 10násobně delší životnost. Bosch GAC 250 Professional umožňuje snadné a efektivní řezání pórobetonových materiálů (AAC) různých velikostí a pod různými úhly a minimalizuje vibrace a námahu uživatele.
Objednací číslo Bosch
06012B6020
0 601 2B6 020
0.601.2B6.020
EAN
4059952579139
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Píly na pórobetón |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952579139 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.200 W |
| Rýchlosť reťaze na voľnobehu: | 12 m/s |
| Dĺžka lišty: | 33,5 cm |
| Typ pílovej reťaze: | 3/8"–50 |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,3 mm |
| Počet hnacích článkov: | 44 |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Max. hĺbka rezu do pórobetónu: | 250 mm |
| Dĺžka: | 310 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 210 mm |
Píla na pórobetón: Bosch GAC 250 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
