Bosch Horní frézka POF 1400 ACE
Kód: 060326C820
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Vystřeďovací kolík 2609200310, Kopírovací objímka 2609200138, 3 upínací kleštiny, Vidlicový klíč 1609203V40, Paralelní doraz 1609203M85, Odsávací adaptér 2600499077, Drážkovací fréza Bosch dvojnožová D 8 mm 2608628381, Balení kufr z plastu 2605438643
Uživatelské výhody nářadí
- Udržování konstantní úrovně zvolených otáček pro optimální kvalitní frézování
- Jemně nastavitelná hloubka frézování, přesnost s odchylkou pouze 0,1 mm
- Frézy se vyměňují jednoduše a rychle pomocí integrované aretace vřetena
- Příkon 1400 W výkonného motoru pro náročnější frézování obrobků z různých dřev
- Kopírovací objímka se vkládá jednoduše a bez nářadí pomocí systému Bosch SDS
- Osvětlení obrobku v každé situaci integrovaným pracovním osvětlením
- Nastavovací kolečko předvolby otáček a elektronický vypínač pro dosažené otáčky v závislosti na materiálech
- Prach je kvalitně odsáván nátrubkem
- Měkká tlumicí vložka s výrazným ergonomickým designem umožňuje komfortní a bezpečné frézování
- Předvolba otáček
- Aretace vřetena
- Konstantní elektronické funkce
- Jemné nastavení hloubky frézování
- Bosch SDS systém kopírovací objímky
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
- Integrace pracovního osvětlení
- Regulační elektronické funkce
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Pozoruhodné výsledky a optimální kvalita drážkování s Bosch POF 1400 pro těžké kreativní práce se dřevem
Uskutečněte kvalitní kreativní projekty se dřevem jako experti pomocí Bosch POF 1400 ACE. Konstantní elektronika Bosch automaticky nastaví výkon nářadí, přizpůsobí zatížení při zachování otáček pro dosažení vynikajících výsledků bez rizika přetížení. Nastavitelná hloubka frézování se dá nastavit s pozoruhodnou přesností do 1/10 mm. Podrobný náhled na práci je snadný díky integrovanému pracovnímu světlu a adaptéru pro vysavač, které umožňují dosahovat precizní výsledky. Vkládání kopírovacích objímek prostřednictvím systému SDS nevyžaduje nářadí, výsledkem je pohodlná práce, která šetří čas. Toto univerzální nářadí používejte pro tvarování, frézování, zahlubování, začisťování a vyřezávání ve dřevě.
Objednací číslo Bosch
060326C820
0 603 26C 820
0.603.26C.820
EAN
3165140452540
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140452540 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Výkon: | 650 W |
| Upínanie nástrojov: | 6, 1/4", 8 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 – 28.000 min-1 |
| Max. zdvih frézovacieho koša: | 55 mm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
