Bosch Akumulátorová hrana fréza GKF 18V-8, L-Boxx, solo
Kód: 06016C2001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Klíč 17 mm 2609110438, Paralelní doraz 2608000331, Odsávací adaptér pro hranové frézování 2608190062, Odsávací adaptér pro plošné frézování 2608190061, Kryt proti třískám 2608190065, Upínací kleština s posuvnou maticí 8 mm 2608570134, Vložka do kufru L-BOXX 60828507BJ, Balení L-BOXX 136 1600A012G0
Uživatelské výhody nářadí
- 18V horní frézka s nejnižší výškou mezi horními frézkami pro nižší hmotnost horní části a vynikající ovládání nářadí
- Prvotřídní odsávání prachu a kompatibilita příslušenství díky speciálnímu povrchu a speciálním sacím adaptérům, jakož i nejširšímu sortimentu volitelného příslušenství pro horní frézky na trhu
- Jemné nastavení hloubky, aretace vřetena bez použití rukou a dvojité LED světlo pro nejvyšší nároky profesionálů
- Zvýšená ochrana uživatele díky funkci Impact Control se nářadí při nečakaném pádu vypne
- Zobrazuje, že nářadí má aretaci vřetena, která zůstane v aretované pozici a umožňuje použít obě ruce k výměně stopkové frézy
- Nářadí je vybaveno dvěma světly LED
- Kompatibilní s kleštinami 6 mm, 8 mm, 1/4"
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKF 18V-8 Professional: Podrobnější informace
Kombinuje výhody špičkových funkcí, výkonný bezkartáčový motor a kompatibilitu s širokou škálou příslušenství, aby vyhovoval všem aspektům frézování hran, od lehkého profilování hran až po náročnější plošné frézování.
Tato 18V horní frézka má nejnižší výšku na trhu pro nižší hmotnost a vynikající ovládání nástroje, aretaci vřetena bez použití rukou pro snadnou výměnu bitů a jemné nastavení hloubky řezu pro vynikající zážitek z frézování.Kromě toho je Bosch GKF 18V-8 jedinou 18V horní frézkou na světě s účelovým povrchem a speciálními sacími adaptéry pro vysoce efektivní odsávání prachu ve všech situacích.
Kromě toho je GKF 18V-8 jedinou 18V horní frézkou na světě s účelovým povrchem a speciálními sacími adaptéry pro vysoce efektivní odsávání prachu ve všech situacích.
Objednací číslo Bosch
06016C2001
0 601 6C2 001
0.601.6C2.001
EAN
4059952640778
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952640778 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 30.000 ot/min |
| Zdvih frézovacieho koša: | 34 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 101 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Výška: | 168 mm |
| Predvoľba otáčok: | Áno |
| Konštantná elektronika: | Áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
