Bosch Horní frézka GKF 600
Kód: 060160A100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2608000331, Upínací kleština s 6mm převlečnou maticí 2608570133, Upínací kleština s 8mm převlečnou maticí 2608570134, Vodicí pomůcka 2608000332, Vidlicový klíč 17 mm 2609110438, Balení kufr na přenášení 2609100302
Výhody pro uživatele nářadí
- Velmi kompaktní tvar a ergonomická úchopová oblast umožňují vedení jednou rukou, zejména při opracování hran
- Plynulé nastavování hloubky frézování nastavovacím kolečkem a upevnění motoru bez vůle umožňují přesné nastavení a reprodukovatelnou přesnost
- Rozsáhlé příslušenství ve stabilním kufru pro všestranné požadavky při opracování hran
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Rychlá výměna nástrojů díky aretaci vřetena
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKF 600 Professional: Podrobnější informace
Bosch GKF 600 Professional je elektrická speciální frézka pro přesné hrany. Její optimalizovaný design z ní činí velmi kompaktní elektrickou frézku. Variabilní nastavení hloubky frézování a precizní fixace motorové jednotky zajišťují přesné nastavení a přesné výsledky. Kromě toho bohaté příslušenství umožňuje různé aplikace. Toto elektrické nářadí Bosch je vhodné pro frézování dřeva a plastů. Je kompatibilní s vodicími lištami Bosch a odsávacím systémem Bosch Click & Clean. Bosch GKF 600 Professional má aretaci vřetena.
Objednávací číslo Bosch
060160A100
0 601 60A 100
0.601.60A.100
EAN
3165140428873
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140428873 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm |
| Menovitý príkon: | 600 W |
| Voľnobežné otáčky: | 33.000 min-1 |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Šírka: | 94 mm |
| Výška: | 190 mm |
Hranová fréza Bosch GKF 600 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
