Bosch Akumulátorová hrana fréza GLF 18V-8, L-Boxx, solo
Kód: 06016C6001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Paralelní doraz 2608000331, Odsávací adaptér pro hranové frézování 2608190062, Odsávací adaptér pro plošné frézování 1619PC2086, Klíč 13/17 mm 1619PC2085, Vodicí váleček pro zarovnávání 2608000332, Upínací kleština s posuvnou maticí 8 mm 2608570134, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Použivatelské výhody nářadí
- Plynulé, efektivní frézování s výkonným bezkartáčovým motorem
- Stabilní rychlost frézování díky funkci konstantní rychlosti
- Díky konstrukci s odvětráváním a optimalizovanému proudění vzduchu se toto nářadí snadno nezahřívá
- Funkce ochrany při pádu zaručuje bezpečnost při pádu nářadí
- Upínací svorka s delší životností díky vylepšenému systému a kovovému pouzdru
- Snadnější nastavení hloubky frézování díky systému s ozubeným kolečkem
- Vyšší viditelnost díky světlu LED a průhledné základně
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Osvětlení pracovní oblasti
- Snadné a přesné ovládání otáček díky nastavitelným otáčkám
- Ochrana proti opětovnému spuštění Zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLF 18V-8 Professional: Podrobnější informace
Pokud frézujete hrany, drážky nebo profilujete podle šablon, potřebujete akumulátorovou horní frézku, která je dostatečně výkonná pro všechny tyto práce. Naše horní frézka GLF 18V-8 Professional nabízí dostatečný výkon podle vašich potřeb a umožňuje rychlejší práci a plynulejší frézování – díky silnému bezkartáčovému motoru třídy 18 V. Funkce konstantní rychlosti poskytuje stabilní rychlost frézování, která zaručuje lepší konečnou úpravu. A díky konstrukci s optimalizovaným odvětráváním se nemusíte obávat problémů s přehříváním po krátkém používání.
Akumulátorová horní frézka GLF 18V-8 Professional je nářadím první volby pro frézování hran, drážek, frézování podle šablon a profilování. Zvládne stejné práce jako elektrická hranová frézka, avšak mnohem jednodušeji díky akumulátorovému napájení.
Objednací číslo Bosch
06016C6001
0 601 6C6 001
0.601.6C6.001
EAN
4053423304022
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423304022 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 30.000 ot/min |
| Zdvih frézovacieho koša: | 34 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 106 mm |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 188 mm |
| Predvoľba otáčok: | Áno |
| Konštantná elektronika: | Áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
