Bosch Horní frézka GOF 20-12 Professional, L-Boxx
Kód: 0601627221
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1× oboustranný nástrčný klíč, 17/24 mm 1619PS3852, 1× adaptér kopírovací objímky 2610041329, 1× centrovací kolík1619PS3850, 1× upínací kleština 8 mm 2608570105, 1× hrana odsávání prachu 1619PS3847, 1× odsávání prachu 1619PS3846, 1× paralelní doraz 1619PS3851, 1× kopírovací objímka 17 mm 2609200139, 1× upínací kleština 12 mm 2608570107, 1× válečkový doraz 1619PS3849, Balení L-Boxx
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká účinnost frézování díky příkonu 2000 W
- Stabilní rychlost frézování díky funkci konstantních otáček
- Plynulé a přesné nastavení díky mechanismu mikronastavení hloubky po uzamčení
- Plynulejší provoz s delší kontaktní plochou až 355 mm díky rozšiřitelné vodicí desce
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GOF 20-12 Professional: Podrobnější informace
Bosch GOF 20-12 Professional poskytuje hladké a konzistentní frézování během náročných úloh frézování do tvrdého dřeva díky 2000 W motoru a elektronice s konstantními otáčkami. Celý systém navíc pevně drží na svém místě díky robustní konstrukci nářadí, která vede k plynulejšímu provozu, a mechanismu mikronastavení hloubky po uzamčení, který pomáhá při plynulém a přesném nastavení. Ergonomicky nakloněné rukojeti s měkkým povrchem pomáhají minimalizovat únavu.
Horní frézka Bosch GOF 20-12 Professional je ideální pro vysokovýkonné frézování. Ať už frézujete hluboké drážky, otvory nebo drážky do tvrdého dřeva, pracujete podle vodicích šablon, srážíte hrany na překližce nebo vytváříte detailní profily hran, toto nářadí Bosch je všestranné a zvládne provést každou práci. Bosch GOF 20-12 Professional disponuje ovladačem rychlosti na levé a vypínačem na pravé rukojeti, snadno dostupnou zanořovací páčkou a adaptéry pro odsávání prachu specifickými pro frézování povrchu i hran.
Objednací číslo Bosch
0601627221
0 601 627 221
0.601.627.221
EAN
4053423688221
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horné frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423688221 |
| Balení: | L-BOXX |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4", 12 mm |
| Menovitý príkon: | 2000 W |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 25.000 min-1 |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Jemné nastavenie: | 16 mm |
| Predvoľba otáčok: | áno |
| Konštantná elektronika: | áno |
| Prípojka pre odsávanie prachu: | áno |
| Zdvih frézovacieho koša: | 80 mm |
| Hmotnosť: | 6,3 kg |
Bosch GOF 20-12 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
