Bosch Horní frézka GOF 130
Kód: 06016B7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Klíč 1600A0228G, Paralelní doraz 1619PB5511, Kopírovací objímka 1619PB5522, Odsávací adaptér 1619PB5521, Vystřeďovací kolík 1619PB5523, Vodicí válec 1619PB5515, Upínací kleština 8 mm 1619PB5490, Upínací kleština 6 mm 1619PB5492, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Zvýšená efektivita díky funkci konstantních otáček Constant Speed a vynikajícímu výkonu motoru
- Ideální nářadí pro práci s tvrdým dřevem, měkkým dřevem, MDF nebo překližkou
- Funkce konstantních otáček Constant Speed poskytuje maximální efektivitu ve své třídě
- Ponorná konstrukce minimalizuje nasávání prachu a zabraňuje uvíznutí při otáčkách více než 10 000 za minutu
- Flexibilní možnosti rychlé a jednoduché výměny fréz: použitím klíčů nebo zámku vřetena
- Opracování dřeva: Profesionální elektrické nářadí Bosch pro opracování dřeva
- Ochrana proti opakovanému spuštění Zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení
- Jednoduché a přesné ovládání otáček díky nastavitelným otáčkám
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Předvolba otáček
- Konstantní elektronika
- Přípojka pro odsávání prachu
- NENÍ kompatibilní s vodicí lištou a FSN OFA
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GOF 130 Professional: Podrobnější informace
Vynikající novinky pro všechny pracující se dřevem – frézka Bosch GOF 130 Professional nabízí vyšší efektivitu při jakémkoli frézování díky funkci konstantních otáček Constant Speed a vynikajícímu výkonu motoru. Rychlé frézování do tvrdého dřeva, měkkého dřeva, MDF nebo překližky. Funkce konstantních otáček Constant Speed umožňuje práci bez přerušení a zaseknutí a poskytuje maximální efektivitu frézování ve své třídě. Inovativní ponorná konstrukce minimalizuje nasávání prachu a zabraňuje uvíznutí při otáčkách více než 10 000 za minutu, a to zejména v prašném a náročném prostředí. A v neposlední řadě nabízí flexibilní možnosti výměny frézovacích hrotů, a to manuálně použitím klíčů nebo zámkem vřetena.
Objednací číslo Bosch
06016B7000
0 601 6B7 000
0.601.6B7.000
EAN
4059952513669
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952513669 |
| Balení: | karton |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Menovitý príkon: | 1.300 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 – 28.000 min-1 |
| Priemer stopkovej frézky: | 40 mm |
| Max. zdvih frézovacieho koša: | 55 mm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Šírka: | 152 mm |
| Dĺžka: | 272 mm |
| Výška: | 277 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
