Bosch Akumulátorová horní fréza AdvancedTrimRouter 18V-8, solo
Kód: 06039D5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Upínací kleština 6 mm 2608000798, Upínací kleština 8 mm 2608000799, Paralelní doraz 2608000800, Odsávací adaptér 2608000804, Zaoblovací fréza poloměr r = 3 mm, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné frézování hran, drážek a dekorativních motivů do dřeva
- Bezuhlíkový motor zaručuje nejvyšší výkon a výrazně delší životnost
- Kompaktní a lehká konstrukce 1,1 kg (bez akumulátoru) pro snadné frézování v třídě DIY
- Odsávací adaptér pro čistší pracovní prostředí
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Frézování hran, drážek a dekorativních motivů s touto kompaktní, výkonnou frézou Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8
Nářadí Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 je lehké a komfortní k používání díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti 1,1 kg. Technologie bezuhlíkového motoru Bosch poskytuje nejvyšší výkon pro frézování drážek nebo vyřezávání písmen a motivů do dřeva a zároveň zaručuje výrazně delší životnost nářadí. Z důvodu vyšší flexibility se tato fréza dodává s kleštinami 6 mm a 8 mm pro oba typy stopek. Efektivní výkon a dlouhá výdrž jsou nezbytným požadavkem na akumulátorové nářadí a díky inteligentní technologii Syneon je spotřeba energie této frézy regulována s ohledem na nepřerušovanou práci. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06039D5000
0 603 9D5 000
0.603.9D5.000
EAN
4059952582443
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952582443 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Odporúčaná kapacita akumulátora: | min. 2,5 Ah |
| Upínacia klieština: | 6 / 8 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 10.000 – 30.000 ot/min |
| Max. zdvih frézovacieho koša: | 38 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 120 x 140 x 186 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
