Bosch Drážkovací frézka GNF 35 CA
Kód: 0601621708
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Diamantové kotouče nejsou součástí dodávky, Upínací příruba 3609202039, Kruhová matice 3609202040, Klíč pro upínání pomocí dvou čelních otvorů - zahnutý (kolíkový klíč) 3607950017, Nástroj na vylamování 3607959005, 3x distanční podložka 4 mm 3609202041, 4x distanční podložka 6 mm 3609202042, Balení kufr na přenášení 3605438053
Výhody pro uživatele nářadí
- Patentovaný systém utěsnění Bosch proti prachu je zárukou nejdelší životnosti
- S konstantní elektronikou pro konstantní otáčky i při zatížení
- Optimální ovládání díky ergonomickému designu rukojetí s flexibilními možnostmi držení
- Optimální manipulace díky nízké hmotnosti
- Rychlá a snadná výměna frézovacího kotouče pouze s jedním nástrojem, díky optimálnímu přístupu
- Maximální ochrana díky uzavřenému ochrannému krytu, pojistce proti opětovnému spuštění a aretaci proti zanoření
- Lehké a přesné vedení díky čtyřem kolečkům v základní desce. Vysoká stabilita díky robustní kovové kluzné desce
- Nátrubek pro připojení odsávání prachu
- Odsávání prachu
- Konstantní elektronika
- Omezovač rozběhového proudu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNF 35 CA Professional: Podrobnější informace
Drážkovací fréza Bosch GNF 35 CA Professional je určena pro univerzální použití. Ideální poměr výkonu a hmotnosti nářadí snižuje únavu a umožňuje pohodlnou a nepřetržitou práci. Má optimalizované oblasti uchopení pro snadnou a ergonomickou manipulaci. S motorem o výkonu 1 400 W a konstantní rychlostí poskytuje tato výkonná drážkovací fréza vynikající pracovní výsledky. Toto elektrické nářadí Bosch je určeno pro frézování drážek do zdi do betonu a kamene. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GNF 35 CA Professional má funkce jako měkký start a aretace vřetena.
Objednávací číslo Bosch
0601621708
0 601 621 708
0.601.621.708
EAN
3165140275514
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drážkovacie frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140275514 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Upínací otvor: | 22,23 mm |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Výkon: | 750 W |
| Voľnobežné otáčky: | 9.300 min-1 |
| Nastaviteľná hĺbka drážky: | 0 – 35 mm |
| Šírka drážky: | 7 – 39 mm |
| Max. hrúbka rezacieho diamantového kotúča: | 2,5 mm |
| Min. hrúbka rezacieho diamantového kotúča: | 2,0 mm |
| Hmotnosť: | 4,7 kg |
| Dĺžka: | 316 mm |
| Výška: | 346 mm |
| Aretácia vretena: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
