Bosch Akumulátorová horní frézka GKF 12V-8, L-Boxx
Kód: 06016B0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Rychlonabíječka, Upínací kleština s posuvnou maticí 8 mm 2608570134, Vidlicový klíč 17 mm 2609110438, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Ergonomie: lehká manipulace díky optimalizovanému těžišti
- Kompaktnost: díky spojení bezuhlíkového motoru a systému 12 V
- Svoboda akumulátorového napájení: nejlepší ovládání v jakékoli pracovní poloze díky prvnímu hoblíku Bosch v třídě 12 V
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Přesné frézování díky jemné stupnici nastavení hloubky s vysokou přesností
- Jednoduchá výměna kotouče / nářadí díky zablokování vřetena
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKF 12V-8 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová fréza na hrany Bosch GKF 12V-8 Professional je první na světě v profesionálním 12voltovém segmentu a vyznačuje se jedinečným designem pro dokonalé vedení nářadí. Její inovativní design, nízká hmotnost a ideální těžiště zajišťují pohodlnou a ergonomickou manipulaci. Bezuhlíkový motor a 12voltový systém hranové frézy umožňují kompaktní rozměr nářadí. Akumulátorové elektrické nářadí Bosch zajišťuje maximální manévrovatelnost, pohodlí a flexibilitu při frézování. Toto elektrické nářadí je vhodné pro frézování dřeva a plastů. Je kompatibilní se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). Bosch GKF 12V-8 Professional má také funkce jako rychlé nastavení hloubky, jemné nastavení, uzamykatelná hloubka řezu a aretace vřetena.
Objednací číslo Bosch
06016B0000
0 601 6B0 000
0.601.6B0.000
EAN
3165140909778
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140909778 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 13.000 min-1 |
| Zdvih frézovacieho koša: | 36 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 144 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 252 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
